Rozenek i Majdan są załamani. Lekarze są bezradni!

Udostępnij:

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan chcą mieć dziecko? Gwiazda TVN i programu Projekt Projekt Lady wyznała, że razem z mężem chciałaby mieć potomstwo. Prezenterka na ten moment ma dwóch synów z drugiego małżeństwa z Jackiem Rozenkiem. Z kolei Radosław Majdan małżeństwo z Dorotą Rabczewską (Doda) zakończył bez powiększenia stanu osobowego rodziny. W takiej sytuacji i z powodu wielkiej miłości para chciałaby spróbować jeszcze mieć dziecko. Niestety na przeszkodzie stoi kilka bardzo istotnych czynników.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan chcą mieć dziecko?

CZYTAJ TEŻ: Ewa Farna upokorzona! Fani nie mieli litości

Gwiazda TVN i programu Projekt Projekt Lady wyznała w bardzo szczerym wywiadzie, że razem z mężem chciałaby mieć potomstwo. Ich plan nie jest tajemnicą od dłuższego czasu. Niestety prezenterka przyznaję, że w jej wieku zajście w ciążę, jest bardzo trudne, a nawet wręcz niemożliwe. Wspomina przy tym, że dodatkowym czynnikiem, który to utrudnia jest jej przeszłość sportowa. Małgorzata za najmłodszych lat uprawiała balet. Już wtedy trenerzy ją i jej koleżanki ostrzegali, że tego typu sport rodzi spore konsekwencje w temacie płodności.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wojewódzki pokazał to w sieci! Ludzie go wyśmiali

-I oboje jesteśmy w tych staraniach zdeterminowani, chociaż powoli tracimy nadzieję. Czasu nie oszukasz, wieku też. Płodność 20-latki jest nieporównywalnie większa niż kobiety po 40. Czasem trzeba potrafić powiedzieć sobie stop. Pamiętać, że chodzi o dziecko, które jeszcze musisz mieć siłę wychować. Poświęcić mu czas i energię. – wyznała Małgorzata Rozenek.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan chcą mieć dziecko? Gwiazda TVN i programu Projekt Projekt Lady wyznała, że chce kolejne dziecko.
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan chcą mieć dziecko? Gwiazda TVN i programu Projekt Projekt Lady wyznała, że chce kolejne dziecko.

-Najbardziej frustrujące jest to, że dwa razy było bardzo blisko. Z moimi chłopcami w ogóle tego nie przeżyłam. Z nimi albo nie wychodziło, albo wychodziło i byłam w ciąży. Za pierwszym razem z Radkiem, gdy się ostatecznie nie powiodło, jakoś to przeżyliśmy. Ale za drugim było nam już naprawdę bardzo ciężko. Było to naprawdę bolesne. – mówiła gwiazda TVN i programu Projekt Lady.

źródło: Plejada

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Dodzie puściły nerwy! Obraziła innych artystów na Insta
Ostatni, wzruszający wywiad Przybylskiej. Chwyta za serce
Joanna Krupa zmieszana z błotem po porodzie! Takiego zdjęcia nikt się nie spodziewał
Gwiazda “Love Island” pokazała się prawie nago! Czy można pokazać jeszcze więcej? (foto)
Wieniawa i Rosati upokorzone publicznie! Tego się od widzów nie spodziewały
Kurdej Szatan upokorzona publicznie! Nie miała litości

, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *