Tego się nikt nie spodziewał! Liszowska, rozwód i szokujące fakty

Udostępnij:

Joanna Liszowska to dobrze znana Polskim aktorka. Swoją wysoką popularność zawdzięcza głównie swojej grze aktorskiej. Przez lata widzowie mogli ją podziwiać w serialu „Na dobre i na złe”. Aktualnie aktorka zyskuje rzeszę fanów za sprawą gry w serialu „Przyjaciółki” emitowanego w telewizji Polsat. Liszowska i jej rozwód i były mąż to obok jej roli w serialu Przyjaciółki w Polsat najgłośniejsza sprawa. Ten wpis na Instagram zszokował wszystkich

Joannie Liszowskiej bez wątpienia zależy na jak najlepszej karierze. Aktorka stara się wkładać jak najwięcej czasu i wysiłku w serial, w którym odrywa pierwszoplanową rolę. Niestety przychodzą chwilę, kiedy należy lekko przystopować. Coś na ten temat może wiedzieć odtwórczyni roli Patrycji Kochan.

Małżeństwo Joanny Liszowskiej

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Janda szydzi z Szydło! Szczyt chamstwa

Liszowska w 2010 roku wzięła ślub ze szwedzkim milionerem — Ole Serneke. Wokół związku, a następnie ślubu pary powstało wiele plotek i hipotez. Polska aktorka była między innymi oskarżana o zniszczenie poprzedniego małżeństwa szwedzkiego biznesmena. Ciężko jednak się zgodzić z tą tezą. Serneke wziął rozwód z pierwszą żoną, zanim poznał Joannę, zatem to czysta plotka.

CZYTAJ TEŻ: Szok! Matka Wiśniewskiego ujawniła całą prawdę o nim

Liszowska komentuje swój rozwód

Liszowska i jej rozwód i były mąż to obok jej roli w serialu Przyjaciółki w Polsat najgłośniejsza sprawa. Ten wpis na Instagram zszokował wszystkich
Liszowska i jej rozwód i były mąż to obok jej roli w serialu Przyjaciółki w Polsat najgłośniejsza sprawa. Ten wpis na Instagram zszokował wszystkich

Niestety małżeństwo aktorki nie przetrwało próby czasu. Liszowska chciała kontynuować pracę na planie serialu „Przyjaciółki”. Nie ma w tym nic dziwnego. Serial to jedna z nielicznych produkcji telewizji Polsat w ostatnim czasie, która cieszy się tak dobrą opinią. Mąż aktorki ze względu na obowiązki biznesowe w Szwecji coraz rzadziej pojawiał się w Polsce. To właśnie te powtarzające się sytuację miały skłonić parę do rozstania.

Liszowska zadowolona z przebiegu rozwodu?

Liszowska wielokrotnie podkreśla, że jej rozstanie z mężem przebiegło w relacjach całkowicie przyjacielskich. Para darzy się wzajemnym szacunkiem. Jedną z przyczyn jest, chociażby fakt posiadania dwóch córek, które teraz znajdują się na wychowaniu matki. Emma i Stella uczęszczają do polskich szkół. Mimo że para przed zawarciem małżeństwa podpisała intercyzę, to los dziewczynek jest zabezpieczony. Przy zawieraniu małżeństwa Liszowska miała otrzymać gwarancję sporej jednorazowej wypłaty z tytułu rozwodu. Dodatkowo dzieci aktorki mają zapewnione wysokie alimenty ze strony ojca.

Teraz aktorka publicznie przyznaję, że czuje się dobrze. Rozwód już jest za nią. Aktorka aktualnie cieszy się odpoczynkiem z dala od natrętnych uszu i oczu.

Zobacz również:

Zwycięzca „Big Brother” jako Wiedźmin? Internauci nie mają litości

Walduś Kiepski ciężko chory? Wyszło na jaw przez co przeszedł

Fani “Ranczo” załamani! Fatalne wieści o zdrowiu Królikowskiego

Gąsiewska już wkrótce pokaże się całkiem nago! To zdjęcie rozgrzało jej fanów

 

, , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *