Gessler podała przepis i ostrzegła Polaków! “Nie kupujcie tego”

Udostępnij:

Magdy Gessler nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Jej nazwisko dla wielu kojarzy się z dobrą uczciwą, polską kuchnią. Jak głosi czołówka jej programu ” jest niekwestionowanym autorytetem w naszym kraju”. Jako stojąca na straży dobrych produktów postanowiła wystosować do Polaków apel.  Jako gwiazda na Instagram, TVN i programu Kuchenne Rewolucje jest autorytetem. Gessler podała przepis bez którego nie uda się żadna zupa. Zrobiła to jednak w bardzo osobliwy sposób ostrzegając przed jednym z najbardziej popularnych produktów. Magda Gessler, gwiazda TVN i programu Kuchenne Rewolucje jest autorytetem, Gessler podała przepis bez którego nie uda się żadna zupa.

Magda Gessler mówiąc o jedzeniu, podając jakikolwiek przepis, wielokrotnie pokazała, że kuchnia zaczyna się od produktu. Dobrego, naturalnego, wysokiej jakości. W swoim słynnym już programie „Kuchenne Rewolucje” TVN przekazuje swoją filozofię właścicielom lokali.

Zobacz również: Wojewódzki poniżył Edytę Herbuś publicznie

Gwiazda TVN mocno udzielając się chociażby na portalu Instagram, udzieliła ostatnio wywiadu dla „Faktu”. W rozmowie wskazała, że Polacy popełniają kategoryczny błąd podczas robienia standardowych zakupów. Głównie chodzi o produkty z których następnie ma powstać np dobra zupa czy sos. Tutaj Gessler podaje przepis w dość osobliwy sposób – ostrzega.

Przez właśnie ten konkrety błąd, według restauratorki większość potraw, a przede wszystkim zup i sosów ma marną jakość i nijaki smak.

Sprawa wydaje się być bardzo prosta i być może dla wielu oczywista. Jednakże jak pokazuje praktyka, Polacy idą na łatwiznę, podczas gdy pokazany sposób przez Magdę Gessler wcale nie wymaga od nas – gotujących – ekwilibrystyki zakupowej.

Magda Gessler i jej przepis na dobre jedzenie. Tym razem ostrzega

Magda Gessler, gwiazda TVN i programu Kuchenne Rewolucje jest autorytetem. Gessler podała przepis bez którego nie uda się żadna zupa. Śledźcie Instagram
Magda Gessler, gwiazda TVN i programu Kuchenne Rewolucje jest autorytetem Gessler podała przepis bez którego nie uda się żadna zupa. Śledźcie Instagram

Okazuje się, że Magda Gessler ma na myśli kupowanie tak prozaiczniej rzeczy jak… włoszczyzna bez której nie uda się żaden przepis. Restauratorka wskazuje, że kupowanie gotowych „pęczków” jest nieekonomiczne a i wpływa znacząco na jakość potraw, ponieważ trudno jest znaleźć taki gotowy produkt, który zawiera w sobie tyko najwyższej jakości warzywa niezbędne do przyrządzenia wysokiej jakości, pysznej potrawy.

Czytaj także: Oliwia Bieniuk jak Przybylska! Dodała zdjęcia. „Kopia mamy”

Wpływ na złą jakość produktu ma fakt, że w supermarketach włoszczyzna jest pakowana w folię, lub układana na plastikowych tackach, przez co później nasza ulubiona zupa może smakować po prostu źle.

Jak słusznie wskazuje restauratorka, takie gotowe zestawy składają się głównie ze starej marchwi oraz śladowej ilości innych warzyw. Te z kolei też przecież mają ogromny wpływ na smak potraw które przyrządzamy. Według Gessler powinniśmy kupować warzywa osobno, wybierając tylko te najlepsze.

„Będzie zdrowiej i smaczniej” – przekonuje.

„Kupowanie kompletu warzyw w siatce to dla mnie bzdura. Kosztuje on więcej niż kilogram selera!” – powiedziała restauratorka.

„Przecież gotujemy je w Polsce najsmaczniejsze. Nikt nie robi takich zup jak Polacy” – dodała.

Gessler przyznała również, że pakowana włoszczyzna to „relikt PRL”. Nie bez znaczenia są też oszczędności jakie wynikają ze sposobu jaki podaje. Jak wskazuje, taki gotowy zestaw kosztuje średnio między 4 a 6 zł, natomiast przy zakupie warzyw osobno możemy zapłacić za „komplet” nawet o 2 złote mniej.

Co wy na to? Niepotrzebny zachód i wymyślanie czy faktycznie Magda Gessler ma rację? A wy jak robicie? Śledźcie jej Instagram aby być na bieżąco

źródło: wmeritum.pl

Zobacz również:

Zwycięzca „Big Brother” jako Wiedźmin? Internauci nie mają litości

Walduś Kiepski ciężko chory? Wyszło na jaw przez co przeszedł

Fani “Ranczo” załamani! Fatalne wieści o zdrowiu Królikowskiego

Gąsiewska już wkrótce pokaże się całkiem nago! To zdjęcie rozgrzało jej fanów

Magda Gessler, gwiazda TVN i programu Kuchenne Rewolucje jest autorytetem. Magda Gessler podała przepis bez którego nie uda się żadna zupa. Śledżcie Instagram

, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *