Wojewódzki pokazał się nago. Gwiazdor szokuje na Insta

Udostępnij:

Kuba Wojewódzki nago? Król TVN szokuje swoich fanów na portalu Instagram. Jego zdjęcie na portalu społecznościowym wywołało wielką falę komentarzy ze strony internautów. Razem z nimi głos zabrała Anna Lewandowska oraz Grażyna Wolszczak, które podeszły do sprawy z wielkim poczuciem humoru. Jaki kraj taki Playboy?

Kuba Wojewódzki jest od lat określany mianem samozwańczego Króla TVN. Nie ma w zasadzie w tym nic dziwnego, ponieważ w ostatnich latach, to właśnie program rozrywkowy Kuby przynosił komercyjnej stacji największą oglądalność oraz zyski. Na dodatek król jest bardzo aktywna na portalach społecznościowych, gdzie również lubi wywoływać niemałe skandale. Co tym razem zrobił gwiazdor?

Kuba Wojewódzki pokazał się nago

Kuba Wojewódzki nago Król TVN szokuje fanów na portalu instagram Zdjęcie komentuje Anna Lewandowska oraz Grażyna Wolszczak.
Kuba Wojewódzki nago Król TVN szokuje fanów na portalu Instagram Zdjęcie komentuje Anna Lewandowska oraz Grażyna Wolszczak.

Wojewódzki zamieścił na portalu Instagram bardzo odważną fotografię sprzed kilku lat. Nie byłoby w tym nic dziwnego, lecz gwiazdor na niej jest… nagi. W opisie zdjęcia Król TVN podkreśla, że najważniejsze jest to, aby mieć do samego siebie dystans. Fotografię skomentowały znane osobistości polskiego show biznesu — Anna Lewandowska oraz Grażyna Wolszczak. Obie Panie podeszły do sprawy w delikatny sposób.

Kim jest Wojewódzki?

Wojewódzki to samozwańczy król TVN. Dziennikarz występuje na antenie komercyjnej stacji od 2002 roku i od tego momentu nieprzerwanie prowadzi swój program rozrywkowy. Na dodatek od niedawna Kuba stał się restauratorem. Jego najnowszy interes gastronomiczny mieści się w Warszawie i nosi nazwę „Niewinni Czarodzieje 2.0″.

Zobacz również:

Zwycięzca „Big Brother” jako Wiedźmin? Internauci nie mają litości

Walduś Kiepski ciężko chory? Wyszło na jaw przez co przeszedł

Fani “Ranczo” załamani! Fatalne wieści o zdrowiu Królikowskiego

Gąsiewska już wkrótce pokaże się całkiem nago! To zdjęcie rozgrzało jej fanów

, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *