Tak mieszka Paździoch z „Kiepskich”. Będziecie w szoku

Udostępnij:

Świat według Kiepskich Kotys. Gdzie mieszka Ryszard Kotys? Serialowy Marian Paździoch od początku nadawania sitcomu w telewizji Polsat nadaje wyjątkowego klimatu. Nikt już chyba nie wyobraża sobie serialu „Świat według kiepskich” bez marudnego, wrednego i skąpego sąsiada. W tą barwną postać wcielił się wiekowy i bardzo doświadczony aktor Ryszard Kotys. Kotys Choroba, Ryszard Kotys wiek.

Od jakiegoś czasu w mediach bardzo głośno jest o chorobie aktora. Spekulowano nawet czy Ryszard Kotys będzie w stanie nadal grać w serialu, dlatego że mocno podupadł na zdrowiu. Plotki nasiliły się gdy do mediów przeciekła informacja o tym, że do produkcji Polsatu „Świat według Kiepskich” chcą wprowadzić postać syna Mariana Paździocha.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Mocne! Mateusz Morawiecki odpowiada na groźby opozycji

Czujni fani produkcji od razu wywęszyli spisek twierdząc, że wprowadzenie nowej postaci zwiastuje rychły koniec występów Ryszarda Kotysa w sitcomie.

Świat według Kiepskich Kotys i plotki o odejściu

Plotki urosły do takich rozmiarów, że zmuszony do wygłoszenia dementi został sam serialowy Paździoch. Potwierdził on co prawda smutne wieści o swojej chorobie, opisując wtedy to co się z nim dzieje. Grający w serialu „Świat według Kiepskich” Kotys, cierpi na demencję. Gubi się w znajomych mu miejscach, zapomina wielu rzeczy, ale… Pod koniec tego samego wywiadu stanowczo zdementował plotki o swoim odejściu z serialu. Fani odetchnęli z ulgą.

Zainteresowanie postacią Ryszarda Kotysa wzrosło. Teraz wiadomo już nawet gdzie mieszka. Dla wielu to ogromny szok, chociażby ze względu na stan zdrowia aktora i konieczność regularnego pojawiania się na planie „Świat według Kiepskich”.

Gdzie mieszka Ryszard Kotys?

Świat według Kiepskich Kotys. Ryszard Kotys wiek, Kotys choroba, Marian Paździoch. Gdzie mieszka Ryszard Kotys? Ujawniany! Będziecie w szoku....
Świat według Kiepskich Kotys. Ryszard Kotys wiek, Kotys choroba, Marian Paździoch. Gdzie mieszka Ryszard Kotys? Ujawniany! Będziecie w szoku….

To niewielka miejscowość koło Poznania. Lusowo – to kawałek raju na ziemi dla Ryszarda Kotysa. Twierdzi, że nie sprawia mu problemów podróżowanie, a i miejsca zamieszkania nie ma zamiaru zmieniać ze względu na to, że w Wielkopolsce mieszka przeważająca większość jego najbliższych.

ZOBACZ TAKŻE: Piotr Adamowicz przerwał milczenie! Wspomina zamordowanego brata i… mówi o PiS

Aktor z serialu „Świat według Kiepskich” Kotys z pełną stanowczością podkreśla, że nigdy nie zmieni miejsca zamieszkania i należy mu wierzyć. W Lusowie koło Poznania mieszka już blisko 20 lat.

Lusowianie, Poznaniacy? Udało wam się kiedyś spotkać serialowego Mariana Paździocha?

TO CIĘ MOŻE ZAINTERESOWAĆ:

Zwycięzca „Big Brother” jako Wiedźmin? Internauci nie mają litości

Walduś Kiepski ciężko chory? Wyszło na jaw przez co przeszedł

Fani “Ranczo” załamani! Fatalne wieści o zdrowiu Królikowskiego

Gąsiewska już wkrótce pokaże się całkiem nago! To zdjęcie rozgrzało jej fanów

Świat według Kiepskich Kotys. Ryszard Kotys wiek, Kotys choroba, Marian Paździoch. Gdzie mieszka Ryszard Kotys? Ujawniany! Będziecie w szoku….

loading...

, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *