Z Kurdej Szatan jest oraz gorzej? Fani są mocno zaniepokojeni

Udostępnij:

Znana między innymi ze swoich występów w serialu „M jak Miłość”, Barbara Kurdej Szatan zmartwiła fanów na portalu Instagram, zastanawiają się czy to już depresja? Nostalgiczne i smutne zdjęcie aktorki wprawiło w zakłopotania fanów, czy wpływ na jej samopoczucie miało niedawne zwolnienie z prowadzenia programów w TVP, między innymi „The Voice of Poland”, czy „Dance, Dance, Dance”?

Ostatnio dużo się dzieje w życiu prezenterki i aktorki Barbary Kurdej Szatan. Zarząd TVP postanowił rozwiązać z nią umowy na prowadzenie wszystkich programów na ich antenach. Chodzi tu między innymi o „The Voice of Poland”, „The Voice Kids” oraz „Dance, Dance, Dance”. Aktorka wydaje się przybita tymi wydarzeniami. W tym momencie została jej tylko rola w serialu „M jak miłość”, która również wydaje się niepewna.

CZYTAJ TEŻ: Rubik zapytała Wojewódzkiego o orientację. Powiedział prawdę

Według oświadczenia wydanego przez Telewizję Polską powodem zwolnienia Kurdej Szatan była chęć wprowadzenia zmian i tak zwanej „świeżej krwi”. Nieoficjalnie mówi się jednak, że wpływ na taka decyzje miały poglądy Kurdej Szatan, która oficjalnie poparła marsz środowisk LGBT w Warszawie, a także wspierała w wyborach na prezydenta stolicy, kandydata PO, Rafała Trzaskowskiego.

Barbara Kurdej Szatan na dziwnie pozuje Insta, czy to już depresja?

Kurdej szatan (M jak miłość, TVP), czy męczy ją depresja? Na Instagram wygląda na smutną, czy to przez zwolnienie z The Voice of Poland?
Kurdej szatan (M jak miłość, TVP), czy męczy ją depresja – Na Instagram wygląda na smutną, czy to przez zwolnienie z The Voice of Poland?

Mimo ostatniej wiadomości o angażu aktorki do kolejnej edycja „Tańca z gwiazdami”, wydaje się przybita. Barbara Kurdej Szatan opublikowała ostatnio zdjęcie na swoim profilu na Instagramie, po jego zobaczeniu fani zaczęli zastanawiać się czy to nie przypadkiem depresja? Czy powodem jest zwolnienie z prowadzenia wyżej wymienionych programów?

„Czemu smutna? Z powodu odejścia z tych programów? Żyj jak zwykły człowiek i czerp radość z wakacji!”

„Piękna ale jakaś zamyślona i smutna”

„Pani Basiu dlaczego taka Pani smutna…”

źródło: Instagram

POLECAMY:

Tak mieszka Paździoch z „Kiepskich”. Będziecie w szoku

Szok! Matka Wiśniewskiego ujawniła całą prawdę o nim

Skandal! Zwycięzca „Big Brother” obraził uczucia milionów Polaków

Wojewódzki pokazał się nago. Gwiazdor szokuje na Insta

Gessler podała przepis i ostrzegła Polaków! “Nie kupujcie tego”

Tego się nikt nie spodziewał! Liszowska, rozwód i szokujące fakty

loading...

, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *