Gwiazda „Love Island” ostro przegięła! “Są jakieś granice dobrego smaku”

Udostępnij:

Oliwia Miśkiewicz, o której szersza publiczność usłyszała przy okazji show telewizji Polsat „Love Island” nie ma ostatnio łatwego życia, bo nie dość, że jej były facet – Maciej Szewczyk – z którym związała się właśnie na planie kontrowersyjnego programu, oskarżył ją i niemoralne prowadzenie się, to jeszcze została zaatakowana na portalu Instagram. Fani wymierzyli jej ostrą nauczkę, bowiem nie spodobała im się kreacja, jaką początkująca celebrytka zaprezentowała na Boże Narodzenie.

Od chwili opuszczenia programu „Love Island” (Polsat), Oliwia robi wszystko, by o niej nie zapomniano, bowiem stara się wykorzystać 5 minut sławy danej jej przez los. Oliwia Miśkiewicz wykorzystuje do tego Instagram, na który wrzuca swoje co gorętsze fotki, ale ostatnio coś poszło nie tak. Tym razem gwiazdeczka chyba przeholowała, bo reakcje fanów były jednoznaczne i nie pozostawiły wątpliwości, że posunęła się za daleko.

Oliwia Miśkiewicz z “Love Island” według fanów przegięła – dali upust na Instagram

Oliwia Miśkiewicz ("Love Island", Polsat) zaatakowana na Insta, bo fani nie pochwalają jej stroju na Boże Narodzenie. Czy jej ex (Maciej Szewczyk) ma rację?
Oliwia Miśkiewicz (“Love Island”, Polsat) zaatakowana na Insta, bo fani nie pochwalają jej stroju na Boże Narodzenie. Czy jej ex (Maciej Szewczyk) ma rację?

Oliwa Miśkiewicz, tak jak inne gwiazdy, wrzuciła na Instagram życzenia na Boże Narodzenie, ale chyba nie takiej reakcji się spodziewała. „Strój jak do burdelu, a nie na wigilię, masakra” napisała jedna z fanek, a był to tylko jeden głos mówiący, że kusa, obcisła biała sukienka to ubiór nieodpowiedni do wigilijnego stołu. Fakt, wydaje się, że mają rację, bowiem Oliwia ma na sobie nieco za mało materiału, by można powiedzieć, że wygląda w sam raz na uroczystą Wigilię.

Czytaj też: Piotr Adamowicz przerwał milczenie! Wspomina zamordowanego brata i… mówi o PiS

A co wy myślicie? Czy Instagram ma rację twierdząc, że Oliwia Miśkiewicz przegięła? Może Maciej Szewczyk miał rację oskarżając dziewczynę o lekkie prowadzenie się i zarabianie ciałem na wygodne życie?

źródło: Instagram

POLECAMY:

POLECAMY:

Tak mieszka Paździoch z „Kiepskich”. Będziecie w szoku

Szok! Matka Wiśniewskiego ujawniła całą prawdę o nim

Skandal! Zwycięzca „Big Brother” obraził uczucia milionów Polaków

Wojewódzki pokazał się nago. Gwiazdor szokuje na Insta

Gessler podała przepis i ostrzegła Polaków! “Nie kupujcie tego”

Tego się nikt nie spodziewał! Liszowska, rozwód i szokujące fakty

, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *