Szok! Wiśniewski ukrywał to przez lata! Przerywa milczenie

Udostępnij:
Michał Wiśniewski molestowany w dzieciństwie – napisał „Super Express”. Artysta twierdzi, że panie wcale nie ustępują w tym względzie mężczyznom. To kolejna osoba z naszego show-biznesu, która otwarcie przyznaje się do bycia ofiarą wykorzystania seksualnego. W wywiadzie opowiada o tym jaka była jego matka i dzieciństwo. O tym nie wiedziała nawet Mandaryna. Być może dlatego tego gwiazdor bierze kolejny rozwód ? Zobacz też: Gąsiewska zdradziła bardzo intymną rzecz. Nie uwierzycie o co chodzi Trudne dzieciństwo Michała Wiśniewskiego Wiśniewski nie miał łatwego dzieciństwa. Po śmierci jego ojca matka miała problemy z alkoholem i nie mogła się nim zajmować. Trafił na krótki pod opiekę ciotki. Artysta po pewnym czasie postanowił odwiedzić swoją matkę w Niemczech. Niestety tej wyprawy nie może zaliczyć do najbardziej szczęśliwych. Kobieta wyprawiła syna po 6 miesiącach do Polski. ZOBACZ RÓWNIEŻ: To koniec? Jest coraz gorzej! Ryszard Kotys jest w bardzo ciężkim stanie Michał Wiśniewski był molestowany. Opowiada o tym jaka była jego matka i dzieciństwo. O tym nie wiedziała nawet Mandaryna, czy to dlatego wziął rozwód?

Michał Wiśniewski molestowany

Teraz, po latach, jest w stanie mówić o tym, co mu się przydarzyło. Piosenkarz miał mieć w życiu dwie sytuację molestowania. Artysta jednak podkreśla, że nie wpłynęły one jakoś radykalnie na jego osobowości. Michał Wiśniewski twierdził, że z całej sytuacji wyszedł jako całkowicie normalny facet.
Michał Wiśniewski był molestowany. Opowiada o tym jaka była jego matka i dzieciństwo. O tym nie wiedziałą nawet Mandaryna, czy to dlatego wziął rozwód?
Fot.: Michał Wiśniewski, zrzut ekranu/ YouTube
Czytaj także: Rewolucja w prawach jazdy! Teraz wszystko się zmieni Wiśniewski nie jest jedyną ofiarą molestowania Wokalistka “Ich troje” uważa, że nie jest odosobnionym przypadkiem wykorzystywania seksualnego przez kobietę. Wiśniewski uważa, że kobiety często wykorzystują swoją pozycję, którą dysponują w danym momencie. Tak jest od lat i w zasadzie nie ma w tym nic dziwnego wg. artysty. ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kożuchowskiej urządzili piekło! W końcu puściły jej nerwy Wiśniewski wypowiedział się również w temacie zdrad. Piosenkarz twierdzi, że w dzisiejszych czasach to mężczyźni są z góry oskarżani o zdradę. Inaczej sytuacja się ma w przypadku kobiet. Wówczas sprawa szybko ucicha. Zdaniem Wiśniewskiego kobiety równie często dopuszczają się zdrad,  a nawet częściej niż mężczyźni. Michał Wiśniewski na koniec wywiadu zarzeka się, że nigdy by nie wykorzystał swojej pozycji, aby kogoś skrzywdzić. Nie byłby tego w stanie  zrobić nawet po pijaku. Zobacz również: Gwiazda „Love Island” ostro przegięła! “Są jakieś granice dobrego smaku” Polaków zamurowało! Cezary Żak atakuje fanów “Ranczo” Anna Mucha uwielbia pokazywać się nago! Znowu to zrobiła (Zdjęcia) Magda Gessler ma dość! Dodała wstrząsający wpis na Insta

, , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *