Widzowie w szoku! Królowa Życia jest w ciąży – wyznała że to nie Jacek jest ojcem

Udostępnij:

“Królowe Życia” to program emitowany przez stację TTV, który bije rekordy popularności – niekwestionowaną gwiazdą jest tam Dagmara oraz jej przyjaciele Jacek i Edzia – teraz media obiegła szokująca wiadomość, bowiem bohaterka programu jest w ciąży. Kolejnym szokiem dla widzów programu TTV był fakt, że Jacek wcale nie jest ojcem. O co w tym wszystkim chodzi?

Długo zastanawiano się i spekulowano czy gwiazda programu TTV “Królowe życia” jest w ciąży. Plotkom nie było końca  zarówno Dagmara, Edzia jak i Jacek milczeli w tej kwestii. Teraz karty zostały odkryte, bowiem nowinę o ciąży potwierdziła sama zainteresowana. Szokującym jest jednak fakt, że to wcale nie Jacek jest ojcem.

Dagmara, Jacek i Edzia z “Królowe Życia” stali się ulubieńcami widzów. To właśnie ich perypetie są najczęściej śledzone i komentowane w sieci. Po fali spekulacji na temat tego czy bohaterka jest w ciąży, prawda ujrzała światło dzienne. Sama zainteresowana potwierdziła fakt, że spodziewa się dziecka.

Po dłuższym czasie domysłów i spekulacji odpowiedź na nurtujące wszystkich pytanie przyszła sama. W trakcie siódmego sezonu programu “Królowe Życia” (TTV) potwierdzono, że Edzia jest w ciąży. Radości nie było końca. O tym, że w ich “paczce” pojawi się niedługo dziecko Dagmara również dowiedziała się zupełnie przypadkiem!

Edzia z “Królowe Życia” jest w ciąży – Jacek nie jest ojcem?

Dagmara, Edzia i Jacek to bohaterowie show TTv "Królowe Życia", teraz przyszła wiadomośc o tym że bohaterka jest w ciąży!
Dagmara, Edzia i Jacek to bohaterowie show TTv “Królowe Życia”, teraz przyszła wiadomośc o tym że bohaterka jest w ciąży!

Gdy jeszcze zastanawiano się nad tym  czy Edzia faktycznie jest w ciąży twierdzono, że to właśnie Jacek, jej wieloletni przyjaciel jest  ojcem. Nic bardziej mylnego. Ogromnym zaskoczeniem było gdy bohaterka programu oznajmiła, że ojcem dziecka jest zupełnie inny mężczyzna. Wraz z tą nowiną przyszła kolejna, bowiem Edzia zakomunikowała że już wkrótce weźmie ślub. I to w Wenecji!

Pomimo nalegań ze strony ciekawskich widzów bohaterka programu “Królowe Życia” chce póki trzymać swojego wybranka z dala od błysków fleszy i kamer. Jednakże i tu dla fanów show TTV jest dobra wiadomość, bowiem już zapowiedziano że przyszły tata pojawi się wkrótce na antenie.

źródło: Pikio.pl

POLECAMY

Szok! Dominika Tajner szczerze o swoich problemach rodzinnych
Olbrzymi jęk i obrzydliwe słowa! Olbrychski wprost atakuje PiS
Szok! Wiśniewski ukrywał to przez lata! Przerywa milczenie
Grabowski przerwał milczenie i ujawnił prawdę – wyniszcza go choroba

 

 

loading...

, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *