Jakub z “Rolnik Szuka Żony” jest w dramatycznej sytuacji! Dla niego to koniec

Udostępnij:

Dzięki kasowej produkcji TVP “Rolnik Szuka Żony” Jakub Napierała odnalazł szczęście z jedną z uczestniczek (Anna). Jednakże niedawno zdobył się na bardzo bolesne wyznanie które zszokowało wszystkich. To przez co przeszedł śmiało można nazwać koszmarem. 

“Rolnik szuka żony” spowodował, że ze zwykłego rolnika Jakub Napierała stał się osobą rozpoznawalną. Cena jaką zapłacił jest bardzo wysoka, jednakże w tym samym czasie odnalazł miłość pięknej kobiety. Obecnie rolnik zmaga się w ogromnymi problemami, których my nie jesteśmy w stanie sobie nawet wyobrazić. Widzowie programu TVP wyrażają głębokie współczucie i mocno trzymają kciuki za jednego z najbardziej sympatycznych uczestników programu “Rolnik Szuka Żony”.

Jakub Napierała dzięki “Rolnik szuka żony” odnalazł szczęście – Anna również

Dzięki kasowej produkcji TVP "Rolnik Szuka Żony" Jakub Napierała odnalazł szczęście z jedną z uczestniczek (Anna). Teraz para przechodzi przez piekło
Dzięki kasowej produkcji TVP “Rolnik Szuka Żony” Jakub Napierała odnalazł szczęście z jedną z uczestniczek (Anna). Teraz para przechodzi przez piekło

Uczestnik programu “Rolnik Szuka Żony” nie brał na początku poważnie uczestnictwa w programie. Zgłoszenie wysłał za namową znajomych ze studiów. Nie wiązał z programem żadnej przyszłości. Jednakże los się do niego uśmiechnął. 34-letnia Anna, również uczestniczka programu TVP pt “Rolnik Szuka Żony”podobnie jak Jakub odnalazła miłość życia.

– Oboje mieliśmy wcześniej swoje życie, teraz musimy poszukać kompromisu. Każdy musi się troszeczkę nagiąć. Ja totalnie oddałem się temu związkowi. Ania ujęła mnie tym, że niczego nie udaje, nie ubarwia, wszystkie problemy rozwiązuje na bieżąco, a do tego jest piękną kobietą – powiedział Jakub Napierała.

Połączyło ich silne uczucie i wydawać by się mogło, że dalej pójdzie jak z płatka. Nic bardziej mylnego. Teraz para będzie musiała zweryfikować poważnie swoje plany na przyszłość, bowiem rolnika spotkało coś strasznego. W gospodarstwie uczestnika programu TVP “Rolnik Szuka Żony” zdarzyła się tragedia. Jego hodowlę zaatakowała groźna choroba, dlatego rolnik musiał wydać praktycznie wszystkie swoje oszczędności na walkę z chorobą która nazywa się Afrykański Pomór Świń.

– Na razie chcemy wynająć wspólny domek, gdzieś pomiędzy jej miejscem zamieszkania, czyli Poznaniem, a moim. Chciałem coś wybudować, ale ze względu na to, że zachorowały mi świnie w gospodarstwie, trzeba było zweryfikować plany i przeznaczyć pieniądze na ich leczenie. ASF (afrykański pomór świń) to poważne zagrożenie dla gospodarstwa – wyznał zrezygnowany Jakub Napierała, uczestnik “Rolnik Szuka Żony”.

Pomimo problemów, młodzi zakochani nie rezygnują z siebie. Plany jakie mieli nadal pozostają jednak muszą je delikatnie zweryfikować. Rolnik powiedział również o tym, że świetnie dogaduje się z synem Anny.

– Z Jasiem (12 l.), synem Ani, też mam bardzo dobre relacje. Jak większość chłopców w jego wieku marzy, żeby zostać piłkarzem. Moje gospodarstwo obejrzał z zainteresowaniem. Myślę, że jakby się przejechał traktorem czy samochodem terenowym, mógłby złapać bakcyla. Ale na razie konsekwentnie jeździ na treningi piłki nożnej – pochwali się Jakub Napierała.

źródło: Pikio

POLECAMY

Szok! Dominika Tajner szczerze o swoich problemach rodzinnych
Olbrzymi jęk i obrzydliwe słowa! Olbrychski wprost atakuje PiS
Szok! Wiśniewski ukrywał to przez lata! Przerywa milczenie
Grabowski przerwał milczenie i ujawnił prawdę – wyniszcza go choroba
loading...

, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *