Szok! Wiemy ile Julia Wieniawa zarobi w Tańcu z Gwiazdami

Udostępnij:

Julia Wieniawa to polska aktorka znana przede wszystkim z serialu Rodzinka PL (TVP) oraz Zawsze Warto (Polsat). Nie ulega wątpliwości, że Julia to jedna z największych gwiazd polskiego show biznesu. Młoda artystka do świata kamer i błysku fleszy weszła wręcz przebojowo. Dziś na dodatek stara się małymi krokami rozwijać swoją karierę wokalną. Niedawno zaprezentowała na portalu YouTube swój debiutancki singiel pod tytułem „Nie muszę”, który do dziś obejrzało aż 14 milionów internautów. Nie ulega wątpliwości, że jak na początek to jest to bardzo dobry wynik. Na tym jednak aktorka nie zamierza poprzestać. Już niedługo Julia Wieniawa ma wstąpić w programie „Taniec z Gwiazdami”. Wiemy ile zarobi za swój występ w dance-show telewizji Polsat.

Julia Wieniawa w programie „Taniec z Gwiazdami”

Julia Wieniawa to polska aktorka znana przede wszystkim z serialu Rodzinka PL (TVP) oraz Zawsze Warto (Polsat). Taniec z Gwiazdami...
Julia Wieniawa to polska aktorka znana przede wszystkim z serialu Rodzinka PL (TVP) oraz Zawsze Warto (Polsat). Taniec z Gwiazdami…

Julia Wieniawa to przede wszystkim aktorka, piosenkarka, lecz również tancerka. Skąd o tym wiemy? Gwiazda serialu Rodzinka PL (TVP) i serialu „Zawsze Warto” (Polsat) bardzo często publikuje w swoich mediach społecznościowych nagrania i zdjęcia ze sal treningowych, gdzie pod bacznym okiem trenerów szkoli swoje umiejętności taneczne. Można zatem z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że Julia to młoda kobieta o wielu talentach. Jeden z nich już niedługo będzie mogła zaprezentować publicznie przed milionami widzów telewizji Polsat. Okazuje się, że aktorka doszła do porozumienia z komercyjną stacją ws. występów w programie „Taniec z Gwiazdami”.

Czytaj też: Joanna Jędrzejczyk przeżyła dramat! Jej narzeczony…

Julia Wieniawa od dawna deklarował swoją chęć do wystąpienia w popularnym w całym kraju programie „Taniec z Gwiazdami”. Teraz jej marzenie się spełni, a na dodatek okazuje się, że młoda aktorka sporo na tej przyjemności zarobi. Magazyn flesz dotarł do informacji, z których ma wynikać, że młoda aktorka za występ w programie ma otrzymać rekordowe honorarium. Wieniawa za jeden odcinek programu „Taniec z Gwiazdami” otrzyma aż 30 tysięcy złotych. Jest to jedno z rekordowych wynagrodzeń w historii programu.

Czytaj też: Tajner ogłosiła szczęśliwą nowinę! Co na to Wiśniewski?!

Pod koniec miesiąca zacznie treningi do „Tańca z Gwiazdami”. Podobno za udział w show Wieniawa wynegocjowała rekordową stawkę – 30 tyś. złotych za odcinek! – podaje magazyn „Flesz”. Nie ulega wątpliwości, że Julia Wieniawa będzie jedną z głównych faworytek programu. Niestety ta łatka nie każdemu przynosi szczęście. Przekonała się o tym choćby Barbara Kurdej Szatan, która według bukmacherów była od początku największą faworytką do wygranej. Ostatecznie w finale Basia przegrała z Damianem Kardasem.

POLECAMY:

Szok! Dominika Tajner szczerze o swoich problemach rodzinnych
Olbrzymi jęk i obrzydliwe słowa! Olbrychski wprost atakuje PiS
Szok! Wiśniewski ukrywał to przez lata! Przerywa milczenie
Grabowski przerwał milczenie i ujawnił prawdę – wyniszcza go choroba
loading...

, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *