Anna Mucha ogłosiła zdumiewającą wiadomość! Oto co zaproponowało jej TVP

Udostępnij:

Anna Mucha to bez wątpienia jedna z największych gwiazd TVP i serialu M jak Miłość. Aktorka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, a w szczególności na portalu Instagram, gdzie regularnie publikuje zdjęcia związane ze swoją pracą, lecz również i podróżami. Dziś wyszła na jaw informacja mówiąca, że Mucha już niedługo ma otrzymać swój własny nowy program telewizyjny w TVP, który ma przedstawiać jej poczynania w czasie podróży. Nie ulega wątpliwości, że dla Muchy jest olbrzymie wyróżnienie, które bardzo chętnie postanowiła niedawno skomentować.

Mucha to od 2002 roku gwiazda TVP i przede wszystkim serialu M jak Miłość. Nie ulega wątpliwości, że aktorka bardzo lubi podróżować. Udawania to na każdym kroku na swoim profilu na portalu Instagram, gdzie często wrzuca zdjęcia i nagrania związane z jej licznymi podróżami. Dziś wyszła na jaw informacja, że Anna ma w najbliższym czasie otrzymać swój własny program telewizyjny, którego tematyką mają być przede wszystkim podróże. Aktorka zdradziła poza tym, że już trwają pierwsze nagrania i montaż odcinków. Co więcej na temat tego przedsięwzięcia mówiła aktorka?

Anna Mucha otrzyma własny program w TVP?

Anna Mucha gra M jak Miłość Aktorka jest portalu Instagram, a teraz zdradza że prawdopodobnie poprowadzi nowy program w TVP
Anna Mucha gra M jak Miłość Aktorka jest portalu Instagram, a teraz zdradza że prawdopodobnie poprowadzi nowy program w TVP

Czytaj też: Joanna Jędrzejczyk przeżyła dramat! Jej narzeczony…

– Jestem na etapie montażu i dopinania projektu przed wielką premierą. Mogę tylko zdradzić, że przy tym pomyśle udaje mi się połączyć moją pasję podróżowania z wielkim głodem… nowych znajomości – zdradziła w rozmowie z „Galą”, cytowaną przez portal Jastrząb Post. Wygląda zatem na to, że Anna Mucha już niedługo poprowadzi swój program telewizyjny. Niestety nie wiemy, w której TV to nastąpi. Z częściowych informacji od Anny można jedynie wywnioskować, że będzie on dotyczył wcześniej wspomnianego podróżowania oraz jedzenia.

Czytaj też: Tajner ogłosiła szczęśliwą nowinę! Co na to Wiśniewski?!

Kim jest Anna Mucha

Anna Mucha to przede wszystkim gwiazda TVP i serialu M jak Miłość. Aktorka na dużym ekranie zadebiutowała w wieku 9 lat, grając Sabinkę w filmie Andrzeja Wajdy Korczak. Swą pierwszą główną rolę (Karoliny Szymańskiej) zagrała w Przeklętej Ameryce Krzysztofa Tchórzewskiego. Następnie wcieliła się w Dankę Dresner w filmie Lista Schindlera Stevena Spielberga. Następnie wystąpiła w kilku polskich filmach, m.in. Panna Nikt, Chłopaki nie płaczą, Młode wilki 1/2. W 2008 roku ukończyła szkołę aktorską w Nowym Jorku. Po powrocie do kraju związała się z Marcelem Sorą, z którym posiada dwójkę dzieci. W ostatnim czasie mogliśmy ją oglądać w filmie „Kogel Mogel 3”.

Zobacz również:

Szok! Wiemy ile Julia Wieniawa zarobi w Tańcu z Gwiazdami
Awantura w PE. Beata Szydło wypunktowała Sikorskiego (wideo)
Jakub z “Rolnik Szuka Żony” jest w dramatycznej sytuacji! Dla niego to koniec
Fani w szoku! To już pewne – Michał szpak i znana gwiazda zostaną rodziną!
Widzowie w szoku! Królowa Życia jest w ciąży – wyznała że to nie Jacek jest ojcem
loading...

, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *