Kurdej Szatan pijana dodała film! Widać jak kolega się do niej dobiera

Udostępnij:

Barbara Kurdej Szatan pijana, a może po prostu niespełna rozumu? Gwiazda TVP i serialu M jak Miłość wstawiła na portal Instagram relację ze wspólnej zabawy z kolegami z teatru „W miasto”. Na nagraniu padło wiele ciekawych odniesień, a wśród nich jedno do prezesa TVP, Jacka Kurskiego. Czyżby aktorka nie kryła żalu za pozbawienie jej pracy w licznych programach telewizyjnych? Czy Kurdej Szatan ma problem z alkoholem?

Barbara Kurdej Szatan pijana?

Barbara Kurdej Szatan to bez wątpienia jedna z największych gwiazd polskich seriali. Na początku aktorkę poznaliśmy za sprawą serialu M jak Miłość w TVP. Aktualnie Basia występuje również w innych serialach, wśród których możemy wyróżnić między innymi „W rytmie serca”. Należy jednak pamiętać, że wszystko zaczęło się od udziału w reklamie znanej sieci komórkowej. To właśnie od tego rozpoczęła się wielka sława aktorki.

CZYTAJ TEŻ: Ludzie ostrzegają Kurdej Szatan, przed alkoholem! Posłuchała?!

Basia Kurdej Szatan niedawno ogłosiła, iż kończy współpracę z TVP w materii prowadzenia licznych programów rozrywkowych. Do dziś pod sporym znakiem zapytania stoi jej dalszy udział w nagraniach do serialu M jak Miłość. Wielu fanów obawia się, że koniec w programach może oznaczać totalny koniec przygody gwiazdy w telewizji publicznej. Sama zainteresowana wczoraj dodała na portalu instagram relację, w której odniosła się najprawdopodobniej do prezesa TVP.

Kurdej Szatan może mieć problem z alkoholem?

Czy Barbara Kurdej Szatan była pijana Gwiazda TVP i serialu M jak Miłość szokuje fanów na portalu instagram Czy Kurdej Szatan ma problem z alkoholem?
Czy Barbara Kurdej Szatan była pijana Gwiazda TVP i serialu M jak Miłość szokuje fanów na portalu instagram Czy Kurdej Szatan ma problem z alkoholem?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Julia Wieniawa wyśmiana w sieci! Fani nie mieli dla niej litości!

Barbara Kurdej Szatan według relacji mediów zamieściła na portalu Instagram nagranie, jak szuka na mieście kebaba i bawi się w najlepsze z kolegami. Wśród nich był między innymi Kamil Krupicz, który odniósł się do pośladków znanej aktorki.

„Tutaj mam twoją pupę i tak łatwo mi jest cię wypchnąć, bo tak fajnie się zbierasz. Bo chyba twoja pupa dobrze pasuje do mojej ręki. Wszystko jest wykształtowane pod moją rękę – tłumaczył Kamil.

„Widzisz Jacek, nie jest ze mną tutaj tak źle. A, kochanie (Rafał Szatan, mąż aktorki), bardzo Cię kocham, chciałam powiedzieć –  powiedziała Basia.”Rafał, pozdrawiamy cię, ale pupa Basi pasuje do mojej ręki. Ale ty się niczym nie przejmuj”- powiedział kolega aktorki. „Dla mnie najważniejsze, żebym była na górze”  – odpowiedziała gwiazda.

Zobacz również:

Szok! Wiemy ile Julia Wieniawa zarobi w Tańcu z Gwiazdami
Awantura w PE. Beata Szydło wypunktowała Sikorskiego (wideo)
Jakub z “Rolnik Szuka Żony” jest w dramatycznej sytuacji! Dla niego to koniec
Fani w szoku! To już pewne – Michał szpak i znana gwiazda zostaną rodziną!
Widzowie w szoku! Królowa Życia jest w ciąży – wyznała że to nie Jacek jest ojcem

 

loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *