Doda na skraju wyczerpania! Dodała film na którym wygląda przerażająco

Udostępnij:

Tuż przed nowym rokiem, Doda poskarżyła się fanom, że trapi ją jakaś tajemnicza choroba. Objawiała się w sposób prosty, ale bardzo uciążliwy, bowiem jej symptomem był pisk w uszach. Dorota Rabczewska z początku podejrzewała, że nieprzyjemny dźwięk generuje aparat ortodontyczny, ale po jego zdjęciu nie nastąpiła poprawa. Pisk nie zniknął, a dalsze badania nie przyniosły odpowiedzi na pytanie, co go powoduje. Wokalistka zespołu Virgin i najsłynniejsza uczestniczka programu „Bar” wyznała fanom obserwującym jej Instagram, że tajemnicze zjawisko doprowadza ją na skraj obłędu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tuskowi puściły nerwy! Takich słów się nikt nie spodziewał

Ostatnio Doda dodała film na Instastory, w którym widać, jak wyniszcza ją nieznana choroba. Gwiazda zespołu Virgin dziękuje w nim fanom za ciepłe słowa i wparcie, bowiem okazało się, że osób, które cierpią na podobną przypadłość jest więcej. Niestety, słynna uczestniczka reality show „Bar” nadal nie wie co jest przyczyną udręki.

Tajemnicza choroba sprawia, że Doda jest na skraju wyczerpania

Doda cierpi, bowiem trapi ją tajemnicza choroba ucha Dorota Rabczewska (Virgin, "Bar") poskarżyła się na Insta, że nie może spać i jest na skraju obłędu

Doda cierpi, bowiem trapi ją tajemnicza choroba ucha Dorota Rabczewska (Virgin, “Bar”) poskarżyła się na Insta, że nie może spać i jest na skraju obłędu

Dorota Rabczewska wygląda na filmie jak cień samej siebie, bowiem jest wychudzona a oczy wypełnia jej ból i lęk. Jak przyznała, nie może spać w nocy, bo pisk jest tak dokuczliwy. Dodatkowym problemem może okazać się fakt, że choroba zaatakowała jeden z dwóch narządów, którego Doda potrzebuje, by funkcjonować artystycznie, bo przecież słuch to dla niej podstawa.

Czytaj też: Lewandowska ściemnia?! W rzeczywistości wygląda inaczej!

Należy dodać, że nie jest to pierwsza poważna choroba, z którą zmaga się Doda, bo wiadomo, że gwiazda od lat ma problemy z kręgosłupem. Są one tak duże, że Dorota Rabczewska zyskała z tego powodu oświadczenie o niepełnosprawności. Trzymamy zatem kciuki, wraz z resztą fanów obserwujących jej Instagram, że tajemniczy pisk w uszach uda się niedługo wyeliminować, i że Doda wróci na scenę w pełna sił i wigoru.

źródło: Instagram, Plotek

Zobacz też:

Anna Mucha znowu to zrobiła! Tak kusząco jeszcze nie było
Szok dla widzów “Świat według Kiepskich”. Koniec starego Ferdka
Kurdej Szatan pijana dodała film! Widać jak kolega się do niej dobiera
Anna Mucha ogłosiła zdumiewającą wiadomość! Oto co zaproponowało jej TVP
Michał Wiśniewski w programie na żywo zdobył się na straszne wyznanie! Przechodzi przez piekło (wideo)

, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *