Gąsiewska i Zdrójkowski wygadali się o związku! Będziesz w szoku, co wyznali

Udostępnij:

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski to para młodych aktorów tworzących związek, są znani przede wszystkim z serialu TVP – Rodzinka PL. Nie ulega wątpliwości, że ich związek jest jednym z najbardziej popularnych w świecie polskiego show biznesu. Niestety związki popularnych osób mają to do siebie, że są bardzo często narażone na chwilę próby. Tak też było i w ostatnim czasie w przypadku tej dwójki młodych aktorów. Mimo młodego wieku oboje mają swoją receptę na udany związek i wychodzenie z kryzysów.

Na czym polega ich sekret?

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Trzymajcie się krzeseł! Nowy kandydat na prezydenta mówi o wojnie z Japonią

Na pewno media nam nie pomagają. Często widzimy w Internecie artykuły, które są zmyślone. Nie jest przyjemnie czytać o sobie nieprawdziwe rzeczy, choć wiemy, że jako osoby publiczne mamy to wpisane w zawód. Może jednak nadejdzie taki dzień, gdy wszystkie dostępne informacje będą zgodne z prawdą? Nie tracimy nadziei (śmiech). Nie wyobrażamy sobie też dobrej relacji bez wspólnych pasji i podobnych priorytetów. Ważne jest odnalezienie w partnerze najlepszego przyjaciela. Mamy to szczęście, że wszystkie powyższe warunki spełniamy.

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska na temat udanego związku

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski twirzą związek, to para młodych aktorów znana przede wszystkim z serialu TVP - Rodzinka PL. Młoda para...
Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski twirzą związek, to para młodych aktorów znana przede wszystkim z serialu TVP – Rodzinka PL. Młoda para…

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Doda na skraju wyczerpania! Dodała film na którym wygląda przerażająco

Młodzi aktorzy wyznali także, że jak w każdym związku zdarzają się i u nich konflikty. Jak sobie wówczas z nimi radzą? Adam wie, że Wiktoria lubi dostawać kwiaty i chodzić na randki. Czyżby to był jego sposób na łagodzenie konfliktów z dziewczyną?

Kłótnie zdarzają się w każdym związku, naszym też. Jednak oboje należymy do osób, które szybko wyciągają rękę na zgodę. To mocna strona naszego związku – puszczanie w niepamięć głupot, o które się posprzeczaliśmy.

Kim są Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska?

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski to para młodych aktorów znana przede wszystkim z serialu TVP – Rodzinka PL. Oboje znają się już od wczesnych lat dziecięcych. Pierwszy raz spotkali się na castingach. Wówczas jeszcze nie spodziewali się, że między nimi w przyszłości powstanie coś więcej jak przyjaźń. W tym roku będą obchodzić trzecią rocznicę swojego związku.

Zobacz też:

Anna Mucha znowu to zrobiła! Tak kusząco jeszcze nie było
Szok dla widzów “Świat według Kiepskich”. Koniec starego Ferdka
Kurdej Szatan pijana dodała film! Widać jak kolega się do niej dobiera
Anna Mucha ogłosiła zdumiewającą wiadomość! Oto co zaproponowało jej TVP
Michał Wiśniewski w programie na żywo zdobył się na straszne wyznanie! Przechodzi przez piekło (wideo)

, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *