Justyna Żyła pijana ostro przegięła! To nie miało się znaleźć w sieci

Udostępnij:

Dzięki kłopotom małżeńskim Justyna Żyła zyskała popularność, wzięła nawet udział w “Taniec z Gwiazdami” – wcześniej nikt o niej nie słyszał. Jej mężem był znany skoczek Piotr Żyła a ich rozwód był bardzo medialny. Ostatnio Justyna spędziła sobotni wieczór w towarzystwie koleżanki obecny też był alkohol,a  sądząc po tym co nawyrabiała w sieci można podejrzewać że była pijana. Na swoim koncie Instagram Justyna Żyła umieściła post, że operacja plastyczna jest jedną z opcji jakie rozważa w przyszłości.

Justyna Żyła szaleje w sieci – czy była aż tak pijana?

Była żona polskiego skoczka narciarskiego zdobyła popularność w 2018 r., gdy za pośrednictwem Instagrama zaczęła opowiadać o swoich problemach małżeńskich . Jej mężem był skoczek Piotr Żyła. Ponieważ Justyna często dzieli się przemyśleniami na swoim koncie Instagram można poznać wiele szczegółów z jej prywatnego życia. Szczególnie ostatnie z nich okazało się być dość zaskakujące. Wcześniej głównym tematem celebrytki był rozwód teraz natomiast lubi koncentrować się na swoim wyglądzie.

Czytaj też: Gąsiewska i Zdrójkowski wygadali się o związku! Będziesz w szoku, co wyznali

W ostatnią sobotę Żyła bawiła się wraz z koleżanką, wspólnie popijając alkohol. Justyna zamieściła przy tej okazji dość zaskakujący i nie w pełni zrozumiały komentarz pod postem ze srebrnym cytatem na różowym tle o treści: “Każdego dnia pamiętaj, że jesteś silniejsza, piękniejsza i bardziej wyjątkowa niż sądzisz”. Komentarz pod postem brzmiał następująco:

„Jestem! a jak mi si nie chce rzici ruszyć ,będzie ze z Quczajem mamy deal niw mamy ,zesz ku..a się mi tak niw chce bo serio mi się nie chce#######zrobie ta d..e ”

Zobacz również: Paweł Królikowski przerwał milczenie! Wyznał jak choroba zaatakowała

Ponieważ oryginalna pisownia została zachowana to można się jedynie domyślać, co autorka miała na myśli. Portal Pudelek.pl domyśla się, że może chodzić o potencjalną operację plastyczną pośladków. Prawdopodobnie Żyła uważa, że przyda jej się operacja plastyczna. Komentarz najprawdopodobniej nie miał trafić na media społecznościowe, ponieważ niedługo po publikacji zniknął.

Justyna Żyła pijana? Justyna Żyła (Taniec z Gwiazdami) b żona skoczka (Piotr Żyła) chyba przez alkohol pozwoliła sobie na tekst, że operacja plastyczna...
Justyna Żyła pijana? Justyna Żyła (Taniec z Gwiazdami) b żona skoczka (Piotr Żyła) chyba przez alkohol pozwoliła sobie na tekst, że operacja plastyczna…

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Zobacz też:

Anna Mucha znowu to zrobiła! Tak kusząco jeszcze nie było
Szok dla widzów “Świat według Kiepskich”. Koniec starego Ferdka
Kurdej Szatan pijana dodała film! Widać jak kolega się do niej dobiera
Anna Mucha ogłosiła zdumiewającą wiadomość! Oto co zaproponowało jej TVP
Michał Wiśniewski w programie na żywo zdobył się na straszne wyznanie! Przechodzi przez piekło (wideo)

, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *