Bohosiewicz pokazała się całkiem nago! Odbiera mowę (zdjęcie)

Udostępnij:

Sonia Bohosiewicz, którą Polacy pokochali za rolę w filmie „Wojna Polsko-ruska” pokazała się nago na portalu Instagram. Wywołało to mieszane reakcje fanów, bowiem aktorka serialu „Diagnoza” nie słynie raczej z tego typu ekshibicjonistycznych zachowań. Być może sprawiła to rozluźniona atmosfera egzotycznych wakacji, na jakich przebywa gwiazda filmu „Kac Wawa”, ale jedno jest pewne – jak na swój wiek, Sonia Bohosiewicz nago prezentuje się świetnie.

Zobacz również: Justyna Żyła pijana ostro przegięła! To nie miało się znaleźć w sieci

Nie od dziś wiadomo, że aby zaistnieć na Insta, trzeba zrobić coś, co sprawi, że będzie o nas głośno. Najlepszym sposobem jest rozebranie się do naga, bowiem nic tak nie gwarantuje zasięgów, jak nagość, o czym doskonale wie Sonia Bohosiewicz.

Czytaj też: Gąsiewska i Zdrójkowski zdradzają sekret ich związku! Będziesz w szoku, co wyznali!

Gwiazda filmu „Wojna polsko-ruska” wrzuciła na Instagram swoje nagie zdjęcie z podpisem, który wygląda, jakby był zupełnie niezwiązany z tematem, ale przecież i tak wiadomo, że w przypadku zdjęć nago, podpis nie ma znaczenia. Zresztą wystarczy popatrzeć, ile polubień i komentarzy zdobyła fotografia, by dojrzeć, jaką siłę przebicia ma nagość w social mediach.

Sonia Bohosiewicz nago podbija Instagram

Sonia Bohosiewicz nago na Instagram - gwiazda serialu "Diagnoza" oraz filmów "Wojna polsko-ruska" i "Kac Wawa" dała się ponieść na egzotycznych wakacjach
Sonia Bohosiewicz nago na Instagram – gwiazda serialu “Diagnoza” oraz filmów “Wojna polsko-ruska” i “Kac Wawa” dała się ponieść na egzotycznych wakacjach

Bohosiewicz nago rozpaliła użytkowników Insta, ale część postanowiła dać wyraz swojej niechęci do tego typu promocji. „Następna już będzie gołą d… pokazywać” napisał ktoś z przekąsem, bowiem faktycznie – pokazywanie nagiego ciała to rzecz częsta na Instagramie. Aktorka serialu „Diagnoza” i gwiazda filmu „Kac Wawa” nie jest tutaj wyjątkiem.

Zobacz również: Paweł Królikowski przerwał milczenie! Wyznał jak choroba zaatakowała

Pomimo krytyki, jaka na nią spadła, Sonia Bohosiewicz wydaje się nie mieć problemu z występowaniem nago na Insta. Zresztą – jest piękną, dojrzałą kobietą, która nie ma powodu do wstydu, bowiem lubienie siebie i swego ciała to oznaka zdrowej psychiki.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Anna Mucha znowu to zrobiła! Tak kusząco jeszcze nie było
Szok dla widzów “Świat według Kiepskich”. Koniec starego Ferdka
Kurdej Szatan pijana dodała film! Widać jak kolega się do niej dobiera
Anna Mucha ogłosiła zdumiewającą wiadomość! Oto co zaproponowało jej TVP
Michał Wiśniewski w programie na żywo zdobył się na straszne wyznanie! Przechodzi przez piekło (wideo)

,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *