Tajner ogłosiła szczęśliwą nowinę! Co na to Wiśniewski?

Udostępnij:

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski niedawno wzięli rozwód. Para celebrytów decyzję o rozstaniu podjęli w marcu poprzedniego roku. Inicjatywa co do rozstania miała wyjść bezpośrednio ze strony lidera Ich Troje, który poznał nową miłość na jednym z portali randkowych. W takiej sytuacji Dominika raczej za wiele nie miała do gadania. Na nic zdały się próby ratowania związku i przekonania męża do zmiany decyzji. Ostatecznie Dominika i Michał wzięli rozwód pod koniec września 2019 roku. Dziś się okazuje, że była żona Michała Wiśniewskiego ponownie się zakochała. Kim jest jej nowy wybranek?

Zobacz również: Justyna Żyła pijana ostro przegięła! To nie miało się znaleźć w sieci

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner wzięli rozwód pod koniec września poprzedniego roku. Dla wielu informacja o rozpadzie związku pary celebrytów była olbrzymim zaskoczeniem. Dominika i Michał wzięli ślub w 2012 roku. Niektórym fanom wydawało się, że być może to właśnie Dominika ostatecznie okaże się „tą jedyną” dla Wiśniewskiego. Czas niestety wszystko zweryfikował. Po niecałych siedmiu latach związku Michał poprosił żonę o rozwód. W tyle pojawił się wątek innej kobiety. Jak się później okazało – Michał Wiśniewski poznał nową miłość na jednym z portali randkowych.

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner: Była żona lidera Ich Troje ponownie zakochana?

Według najnowszych informacji Michał Wiśniewski ma już nową partnerkę. Na tym jednak rewelacje się nie kończą. Z doniesień medialnych wynika również, że Wiśniewski spodziewa się nowego potomka, a przed nowym rokiem miał się nawet oświadczyć swojej nowej miłości. W takiej sytuacji gorsza nie postanowiła być Dominika Tajner, która według mediów jest już w nowym związku. Nowym partnerem ma być warszawski biznesmen, którego Dominika poznała przez wspólną przyjaciółkę. Z początku menadżerka gwiazd miała bardzo chłodno podchodzić do tej znajomości, lecz ostatecznie podjęła decyzję o pełnym otwarciu.

Zobacz również: Paweł Królikowski przerwał milczenie! Wyznał jak choroba zaatakowała

Na razie nie mogę powiedzieć nic więcej, nie chcę zapeszać – powiedziała „Faktowi” znajoma Dominiki Tajner. – Poznali się kilka miesięcy temu przez wspólną przyjaciółkę. Początkowo Dominika podchodziła dość chłodno do tej znajomości, ale nawet się nie spostrzegła, gdy jej serce zabiło mocniej – wyznała informatorka „Faktu”. W takiej sytuacji nie pozostaje nam nic innego, jak życzenie dużej dawki i wytrwałości zakochanym!

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski niedawno wzięli rozwód. Para celebrytów decyzję o rozstaniu podjęli w marcu. Lider zespołu Ich Troje...
Dominika Tajner i Michał Wiśniewski niedawno wzięli rozwód. Para celebrytów decyzję o rozstaniu podjęli w marcu. Lider zespołu Ich Troje…

POLECAMY:

Anna Mucha znowu to zrobiła! Tak kusząco jeszcze nie było
Szok dla widzów “Świat według Kiepskich”. Koniec starego Ferdka
Kurdej Szatan pijana dodała film! Widać jak kolega się do niej dobiera
Anna Mucha ogłosiła zdumiewającą wiadomość! Oto co zaproponowało jej TVP
Michał Wiśniewski w programie na żywo zdobył się na straszne wyznanie! Przechodzi przez piekło (wideo)

, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *