Ryszard Kotys jest w fatalnym stanie – ze względu na jego zdrowie podjęto ciężką decyzję

Udostępnij:

“Świat według Kiepskich” to serial, który skradł serca widzów telewizji Polsat, gra w nim między innymi Ryszard Kotys. Tysiące Polaków z wypiekami na twarzach śledzi perypetie postaci takich jak Ferdynand Kiepski (Andrzej Grabowski), Walduś, Halinka Kiepska, Arnold Boczek (Gnatowski) czy Marian Paździoch. Odtwórca roli Paździocha w serialu “Kiepscy” (Ryszard Kotys) zyskał dzięki produkcji telewizyjnej niebywałą sławę, teraz jednak najbardziej martwi jego zdrowie. W związku z tym  żona aktora musiała podjąć bardzo trudną aczkolwiek konieczną decyzję.

Ryszard Kotys w roku 2018 przeszedł poważne zapalenie płuc, po którym jego zdrowie całkiem się posypało. Z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej, a serialowy Marian Paździoch niknie w oczach. Fani serialu i postaci jaką odgrywa aktor są mocno zaniepokojeni jego stanem. Sytuacji nie pomaga fakt pojawiania się raz po raz w przestrzeni publicznej informacji o tym, że odtwórca wspomnianej roli musi zrezygnować z gry w serialu “Kiepscy”.

Ryszard Kotys – ze względu na jego zdrowie podjęto ciężką decyzję

Było tego tak duże, że telewizja Polsat postanowiła zdementować te plotki publikując oświadczenie:

– W związku z pojawiającymi się w mediach nieprawdziwymi informacjami na temat Pana Ryszarda Kotysa pragniemy poinformować, że aktor wcielający się w rolę Mariana Paździocha nie żegna się z serialem “Świat według Kiepskich”. Pan Ryszard Kotys jest w bardzo dobrej formie. Sławomir Szcześciak, który w serialu gra Janusza Paździocha – syna Mariana Paździocha, dołączył do ekipy już w ubiegłym sezonie, aby wzbogacić obsadę, a nie zastąpić Pana Ryszarda Kotysa – czytamy.

To jednak nie zmienia sytuacji, bowiem sam Ryszard Kotys przyznaje, że choroba która go dopadła postępuje z dnia na dzień:

– Gubię się dosłownie wszędzie. Na przykład, wchodzę do jakiegoś mieszkania, a wychodząc nie mogę trafić we właściwe drzwi. Bardzo często gubię się też w obcym mieście. Idąc do kogoś, nie kieruję się na klatkę schodową, tylko na przykład do piwnicy. Wtedy jestem potwornie przerażony – wyznał aktor w wywiadzie dla “Rewii”.

W związku z tą sytuacją, jego żona nie miała wyboru. Musiała podjąć ciężką dla niej decyzję o zatrudnieniu opiekunki dla męża. Było to niezbędne gdyż już powoli codzienne prozaiczne czynności sprawiają aktorowi coraz większe problemy.

Świat według Kiepskich (Kiepscy, Polsat), Ryszard Kotys (Marian Paździoch) niknie w oczach, jego zdrowie jest w fatalnym stanie.
Świat według Kiepskich (Kiepscy, Polsat), Ryszard Kotys (Marian Paździoch) niknie w oczach, jego zdrowie jest w fatalnym stanie.

Miejmy nadzieję, że jeszcze długo będziemy mieli okazję obserwować Mariana Paździocha na naszych ekranach telewizorów. Tym samym życzymy aby Ryszard Kotys cieszył się dobrym zdrowiem i nadal bawił nas swoją aktorką kreacją w “Świat według Kiepskich”

źródło: Rewia

TO CIĘ RÓWNIEŻ MOŻE ZAINTERESOWAĆ:

Masakra! Pijana Kurdej Szatan wrzuciła film na YouTube. Będzie tego żałować
Była Wiśniewskiego nie wytrzymała! Ujawniła straszną rzecz
Michał Szpak dodał zdjęcie nago na Instagramie! Ludzie w cięzkim szoku
Zwariowała? Roxie Węgiel poświęca to dla kariery. Co na to jej rodzice?
Anna Mucha znowu rozpala. Co za widoki! (zdjęcia)

, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *