Paweł Królikowski przerwał milczenie! Wyznał jak choroba zaatakowała

Udostępnij:

Paweł Królikowski i jego choroba martwią fanów aktora znanego przede wszystkim z serialu Ranczo. Królikowski od pewnego czasu wykonywał również funkcję jurora programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Niestety udział artysty w finałowym odcinku show telewizji Polsat spotkał się ze sporym dyskomfortem. Wszystko to przez chorobę, o której zdecydował się opowiedzieć mediom w jednym z wywiadów. Paweł Królikowski jest bardzo ciężko chory?

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Trzymajcie się krzeseł! Nowy kandydat na prezydenta mówi o wojnie z Japonią

Królikowski to aktor znany przede wszystkim z roli Kusego w serialu Ranczo. Artysta dzięki swojej grze zyskał rzeszę fanów, którzy bacznie obserwują jego dalsze poczynania. Prócz gry aktorskiej Królikowski wystąpił w roli jurora w show telewizji Polsat – „Twoja twarz brzmi znajomo”. Formuła programu polega przede wszystkim na udziale znanych osobistości polskiego świata show biznesu, którzy starają się w jak najwyższym stopniu odwzorowywać znane gwiazdy muzyki. Oceny ich poczynań dokonywał między innymi Paweł Królikowski, który podczas finałowego odcinka przyznał się do swoich problemów zdrowotnych.

Paweł Królikowski i jego choroba

Paweł Królikowski chory - Choroba martwi fanów serialu "Ranczo" Juror programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" miał poważną operację. Wiemy jak się dziś czuje
Paweł Królikowski chory – Choroba martwi fanów serialu “Ranczo” Juror programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” miał poważną operację. Wiemy jak się dziś czuje

Powodem całej sytuacji miały być poważne problemy zdrowotne aktora, który od dłuższego czasu skarżył się na bóle głowy. W całej sytuacji najważniejsza była reakcja żony artysty, która po obserwacji bólu i zwrotów głowy męża postanowiła reagować. Aktor niezwłocznie trafił do szpitala. W późniejszych badaniach okazało się, że aktor miał tętniaka, który prędko został usunięty przez lekarzy. Królikowski do dziś nie kryje wdzięczności względem specjalistów i żony, którzy uratowali mu życie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Doda na skraju wyczerpania! Dodała film na którym wygląda przerażająco

– Na początku maja nie przyjechałem do was na spotkanie. Okazało się, że moje zdrowie nie było okej. Musiałem więc coś z tym zrobić, spotkałem ludzi w Szpitalu Bródnowskim, w szpitalu koło Zgierza i tam mi uratowali życie, uratowała mi życie moja żona i uratował mi życie mój profesor Ząbek i okazało się, że mogę żyć, że mogę z wami się spotykać  – powiedział Królikowski w „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Zobacz też:

Anna Mucha znowu to zrobiła! Tak kusząco jeszcze nie było
Szok dla widzów “Świat według Kiepskich”. Koniec starego Ferdka
Kurdej Szatan pijana dodała film! Widać jak kolega się do niej dobiera
Anna Mucha ogłosiła zdumiewającą wiadomość! Oto co zaproponowało jej TVP
Michał Wiśniewski w programie na żywo zdobył się na straszne wyznanie! Przechodzi przez piekło (wideo)

, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *