Michał Wiśniewski przechodzi przez piekło! Wyznał to na żywo (wideo)

Udostępnij:

Michał Wiśniewski (Ich Troje) zszokował fanów odważnymi słowami podczas wywiadu w Radio Zet. Zdobył się na odwagę i wyznał przerażającą prawdę. Wiśniewski jest uzależniony i ma problem z alkoholem. Nie owijał w bawełnę, mówił jak jest. “Jak się skończy wszywka to lubię się napić” – wyznał Michał Wiśniewski już jako nie tylko wokalista zespołu “Ich Troje” i gwiazda, ale też jako alkoholik. 

Kontrowersyjny gwiazdor w ostatnich latach przeżył naprawdę bardzo wiele. Choroba nowotworowa, problemy z pieniędzmi, afery wokół jego kobiet i rozwodów. Teraz Michał Wiśniewski ponownie szokuje swoich fanów i zdobywa się na naprawdę ciężkie wyznanie! Wokalista zespołu “Ich Troje” zrobił to w programie na żywo, który wyemitowało “Radio Zet”.

Czytaj też: Polak zamordowany w Bostonie! Wydano specjalne oświadczenie dla Polonii (wideo)

Rozmowę przeprowadził z nim Michał Figurski. Audycja poświęcona była chorobie naszych czasów. Udział w niej brali terapeuta uzależnień oraz właśnie Michał Wiśniewski – jednakże w tej audycji jako nie gwiazda muzyki, a alkoholik:

– Nazywam się Michał Wiśniewski i jestem alkoholikiem – powiedział w programie na żywo wokalista “Ich Troje”.

Michał Wiśniewski wyznał, że pozostaje trzeźwy dzięki tzw wszywce, jednakże to nie rozwiązuje sprawy ponieważ wciąż ma potężny problem z alkoholem.

– Od pięciu lat dzięki wszywkom pozostaje trzeźwy, bo wydaje mi się, że na terapię jestem za inteligentny – wyznał wokalista zespołu “Ich Troje”.

Michał Wiśniewski w Radio Zet wyznał, że ma problem z alkoholem

Michał Wiśniewski w Radio Zet wyznał że jest uzależniony, ma problem z alkoholem i jak twierdzi "lubi się napić" Wokalista "Ich Troje" to alkoholik?
Michał Wiśniewski w Radio Zet wyznał że jest uzależniony, ma problem z alkoholem i jak twierdzi “lubi się napić” Wokalista “Ich Troje” to alkoholik?

Jak później dowiadują się widzowie, problem alkoholizmu u Wiśniewskiego jest znany w rodzinie. Ujawnił, że z uzależnieniem borykała się również jego matka, jednakże w przeciwieństwie do niego kobieta żyje w trzeźwości już od kilkunastu lat.

Zobacz również: Łzy szczęścia w Australii! Jednak pojawiło się nowe zagrożenie

– Moja mama jest po terapii i 14 lat nie pije. Skoro jej terapia pomogło, to znaczy, że ona działa – powiedział Wiśniewski, jednakże jak wiemy nie ma zamiaru poddać się terapii pomimo tego, że jest uzależniony.

Być może jeszcze nie jest gotowy na to aby skończyć z tym definitywnie i rozpocząć walkę z chorobą? To właśnie na antenie Radio Zet Michał Wiśniewski wyznał, że jak kończy mu się wszywka to lubi się napić. Bowiem jest to dla wokalisty przyjemność, której nie jest w stanie sobie odmówić w żaden sposób.

– W dalszym ciągu jestem alkoholikiem. Kiedy się kończy wszywka, to lubię się napić – wyznał Michał Wiśniewski podczas rozmowy w “Radio Zet”.

źródło: Pikio, Radio Zet

Zobacz również:

Szok! Wiemy ile Julia Wieniawa zarobi w Tańcu z Gwiazdami
Awantura w PE. Beata Szydło wypunktowała Sikorskiego (wideo)
Jakub z “Rolnik Szuka Żony” jest w dramatycznej sytuacji! Dla niego to koniec
Fani w szoku! To już pewne – Michał szpak i znana gwiazda zostaną rodziną!
Widzowie w szoku! Królowa Życia jest w ciąży – wyznała że to nie Jacek jest ojcem

, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *