Jerzy Stuhr zaatakował Jarosława Kaczyńskiego. Padły mocne słowa

Udostępnij:

Jerzy Stuhr to polski aktor, reżyser oraz nauczyciel akademicki,  który zdecydowanie mniej niż jego syn,  ale jednak lubi od czasu do czasu odnieść się do spraw publicystycznych w naszym kraju. W tych kwestiach aktor w szczególny sposób upodobał sobie Prawo i Sprawiedliwość. Teraz Stuhr wziął na wokandę słowa jakie wypowiedział Jarosław Kaczyński.

Stuhr krytykuje słowa jakie wypowiedział Jarosław Kaczyński

Jerzy Stuhr w szczególny sposób przedstawił słowa Jarosława Kaczyńskiego mówiące “oni stoją tam, gdzie kiedyś stało ZOMO” w swoim filmie pt. “Obywatel”. Według aktora było to sformułowanie głęboko krzywdzące.

Aktor w szczególny sposób upodobał Prawo i Sprawiedliwość (PiS), Jerzy Stuhr wziął na wokandę słowa jakie wypowiedział Jarosław Kaczyński.
Aktor w szczególny sposób upodobał Prawo i Sprawiedliwość (PiS), Jerzy Stuhr wziął na wokandę słowa jakie wypowiedział Jarosław Kaczyński.

Zobacz również: Masakra! Pijana Kurdej Szatan wrzuciła film na YouTube. Będzie tego żałować

“Wiem, że z artystycznego punktu widzenia, nie powinienem użyć tego zdania. Że właśnie przy jego pomocy wtrącam się w publicystykę. Ale cały czas to ważyłem. Do ostatniej chwili. Przecież jeszcze w montażu mogłem to usunąć. Ale jak mam być szery, a przy tym filmie chcę być szczery, to było jedno z najbardziej obrażających mnie zdań, jakie wypowiedziano w ostatnim 25-leciu. Ktoś postawił mnie po stronie tych, którzy mnie przesłuchiwali. W stanie wojennym i przed. Którzy mi grozili w Marcu ’68. No i dlatego zostało!” – zdradził reżyser.

źródło: Onet.pl

TO CIĘ MOŻE ZAINTERESOWAĆ:

Kotys udzielił wstrząsającego wywiadu. To koniec
Ostrowska z „Ranczo” przeżyła koszmar. Ujawniła coś przerażającego
Mucha prawie nago! Po raz kolejny… Serce staje
Zdrójkowski wrzucił zdjęcie z ukochaną i wywołał burzę. Co on jej robi?! Rodzinka.pl
Wiśniewski to bankrut! Ujawniono prawdę. To koniec

, ,

1 thought on “Jerzy Stuhr zaatakował Jarosława Kaczyńskiego. Padły mocne słowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *