Koronawirus dotarł do Polski? Mieszkańcy miasta przerażeni

Udostępnij:

Czyżby koronawirus coraz bardziej jest dla nas zagrożeniem? Epidemia koronawirusa w Polsce, kobieta która wróciła z Rzymu we Włoszech do Polski może być zarażona przez koronawirus, to nauczycielka ucząca w Bielsku-Białej. Sytuacja jest bez wątpienia bardzo poważnie napięta. Na ten moment zakażenie kobiety jest tylko przypuszczeniem. Pewne na ten moment jest jedynie to, że kobieta przebywała w miejscu dotkniętym problemem koronawirusa. Na dodatek przez jeden dzień miała styczność ze sporą ilością osób.

Czy koronawirus już dotarł do Polski?

Czy morderczy wirus dotarł już do granic naszego kraju? Tego na ten moment nie wiemy. Epidemia koronawirusa w Polsce jest bardzo możliwa, kobieta która wróciła z Rzymu we Włoszech do Polski może być zarażona przez koronawirus, jest to nauczycielka ucząca w Bielsku-Białej. Kobieta miała niedawno wrócić niedawno z do Polski z Włoch, gdzie odnotowano najwięcej przypadków koronawirusa na Starym Kontynencie. Niestety kobieta po powrocie miała styczność ze sporą ilością dzieci w miejscowej szkole.

Epidemia koronawirusa w Polsce: Kobieta która wróciła z Rzymu we Włoszech do Polski może być zarażona przez koronawirus, przebywa w Bielsku-Białej
Koronawirus/ screen YouTube

Czytaj też: Koronawirus: Włochy odcinane od świata! Austria podjęła ważną decyzję

Zachowanie chorej nauczycielki jest zostało już również skytykowane. Urszula Bujok, dyrektor Gminnego Zespołu Obsługi Szkół i Przedszkoli w Jasienicy, stwierdziła wprost, że kobieta nie poinformowała szkoły o swoich problemach zdrowotnych. Cała sytuacja miała wyjść na jaw w całkowicie przypadkowych okolicznościach. Do sprawy odniósł się również wójt gminy Jasienica, który stwierdził, że prawdopodobieństwo zachorowania kobiety jest bardzo małe.

Nauczycielka trafiła do miejscowego szpitala. Na miejscu została niezwłocznie przywieziona do izolatki, a część SOR-u zdezynfekowano. Następnie chorą przetransportowano do Szpitala Specjalistycznego w Chorzowie. W ciągu najbliższych dni będzie wiadomo, czy kobieta zgodnie z przypuszczeniami jest nosicielem koronawirusa.

Polecamy także:

Jackowski przepowiedział przyszłość PiS-u! Wspomniał o Kaczyńskim

To dlatego Liszowska musiała wziąć rozwód! Sensacyjny powód

Zdrójkowski zalał się łzami na wizji! Szokujący powód

loading...

, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *