Lidl masowo zamyka sklepy. Sytuacja jest bardzo trudna

Udostępnij:

Korona Wirus niesie za sobą coraz bardziej radykalne skutki. Przekonali się o tym przede wszystkim klienci jednej z najbardziej popularnych marek sklepów. Z oficjalnych informacji wynika, że Lidl zamyka sklepy we Włoszech, wszystkiemu jest winien koronawirus. Sytuacja jest bardzo napięta. Epidemia koronawirusa mocno uderza w branżę spożywczą. Na ten moment wirus został zlokalizowany przede wszystkim we Francji, Włoszech, Niemcy. Na ten moment nie ma pierwszych jego ogniw na terenie Polski. Służby bardzo skrupulatnie badają osoby przybywające do naszego kraju z terenów objętych zakażeniem.

Lidl zamyka sklepy

Problem z koronawirusem narasta coraz bardziej. Cała Europa obawia się skutków jego zarażenia. W tej sytuacji w wielu miejscach na świecie wdrożono bardzo restrykcyjne kroki. Wyraźne ich zastosowanie możemy zaobserwować na południu Starego Kontynentu. Lidl zamyka sklepy we Włoszech, wszystkiemu winien koronawirus. Nie ulega wątpliwości, że epidemia koronawirusa mocno uderza w branżę spożywczą, która może być jednym z głównych środowisk, gdzie wzrasta ryzyko zarażenia szkodliwą bakterią.

Lidl zamyka sklepy we Włoszech, wszystkiemu winien koronawirus. Epidemia koronawirusa mocno uderza w branżę spożywczą
Lidl/ screen YouTube

Z informacji podanej przez portal lebensmittelzeitung.net, w ramach kwarantanny Lidl zamknął w piątek magazyn i dwa oddziały na południe od Mediolanu. Władze popularnej sieci dyskontowej poinformowały, że jest to przede wszystkim środek zapobiegawczy. Po pewnym czasie markety zostały jednak tymczasowo ponownie otwarte za porozumieniem z władzami, aby zapewnić zaopatrzenie mieszkańcom. Podobnie jak inne firmy, dyskont zatrzymał również wyjazdy służbowe do i z Włoch. Władze Lidla poinformowały swoich pracowników o potrzebie zachowania należytej higieny oraz niezwłocznym udaniu się do lekarza w przypadku wystąpienia objawów.

Czytaj też: Koronawirus: Włochy odcinane od świata! Austria podjęła ważną decyzję

Problemy z tytułu wirusa ma również Amazon. Według informacji podanych przez lokalne media wynika, że firma musiała tymczasowo zawiesić swoje dostawy z powodu przeciążenia. Powodem całej sytuacji jest fakt, iż pracownicy masowo wykupywali pakowane produkty spożywcze, takie jak ciasteczka, tuńczyk i chleb.

Polecamy także:

Wielka wpadka w TVP na żywo! „Dostałam takie polecenie”

Odgryzł policjantowi palec: Wyciekło nagranie z zatrzymania!

Polityk PiS skatowana na śmierć! Makabryczne szczegóły w sprawie

Jackowski przepowiedział przyszłość PiS-u! Wspomniał o Kaczyńskim

To dlatego Liszowska musiała wziąć rozwód! Sensacyjny powód

Zdrójkowski zalał się łzami na wizji! Szokujący powód

loading...

,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *