Mucha nie zawsze tak wyglądała! Szykujcie się na niezły szok (foto)

Udostępnij:

Anna Mucha i jej metamorfoza mogą robić wrażenie, choć tym razem nie pokazała się nago to jej zdjęcia i tak robią furorę w sieci! Gwiazda TVP i serialu M jak Miłość często dodaje bardzo odważne zdjęcia na portalu Instagram. Mało kto jednak zdaje sobie sprawę z tego, jak dużo wcześniej wyglądała popularna aktorka. Wielu może być w szoku!

Anna Mucha i jej metamorfoza

Anna Mucha zyskała popularność przede wszystkim za sprawą serialu M jak Miłość. To właśnie na antenie TVP od lat wciela się w postać serialowej Magdy, której postać ewoluowała razem z jej odtwórczynią.

Mało kto zdaję sobie dziś sprawę z tego, iż jeszcze kilka lat temu Anna Mucha była określana mianem chłopczycy, a nie jak dziś Sex Bomby. Wielu ta wiadomość może bardzo dziwić, lecz zdjęcia aktorki sprzed lat nie pozostawiają na ten temat żadnych złudzeń.

Anna Mucha bez wątpienia przez lata przeszła sporą metamorfozę. Aktorka jeszcze za czasów w związku z Kubą Wojewódzkim była raczej utożsamiana z typem chłopczycy, lecz według relacji gwiazdy żadnemu jej partnerowi jej wygląd nie przeszkadzał.

Każdy z nich kochał Annę taką, jaką jest i właśnie z tego między innymi powodu aktorka nigdy nie przywiązywała większej wagi do tego, jak wygląda.

Anna Mucha i jej metamorfoza - niegdyś gwiazda M jak Miłość i TVP wyglądała inaczej - Dziś zamieszcza odważne zdjęcia na portalu instagram (choć nie nago)
Anna Mucha i jej metamorfoza – niegdyś gwiazda M jak Miłość i TVP wyglądała inaczej – Dziś zamieszcza odważne zdjęcia na portalu instagram

Dziś bez wątpienia możemy powiedzieć, iż Ania sporo się zmieniła. Niegdyś nie epatowała tak bardzo swoimi kobiecymi cechami.

Aktorka raczej była bardzo skromna i skryta, lecz wszystko uległo zmianie wraz z momentem wzrostu jej popularności. Dziś na portalu instagram obserwują ją tysiące fanów, którzy podziwiają jej styl i podejście do życia.

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Mucha i Wojewódzki jednak są razem? Wyciekło zdjęcie, które wszystko wyjaśnia
Widzowie w szoku! Marlena i Seweryn z “Rolnik szuka żony” mieli tajemnicę! Właśnie wyszła na jaw
Kurdej Szatan usłyszała wyrok na planie – wybiegła z płaczem. To koszmar
Zdrójkowski wrzucił zdjęcie z ukochaną i wywołał burzę. Co on jej robi?! Rodzinka.pl
To koniec? Jest coraz gorzej! Ryszard Kotys jest w bardzo ciężkim stanie

Anna Mucha i jej metamorfoza – niegdyś gwiazda M jak Miłość i TVP wyglądała inaczej – Dziś zamieszcza odważne zdjęcia na portalu Instagram

, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *