Nowe fakty ws. śmierci Magika! Szokujące informacje

Udostępnij:

Piotr Łuszcz “Magik”- popełnił samobójstwo grudnia 26 grudnia 2000 roku, osiem dni po premierze płyty Kinematografia. Rankiem o godzinie 6:15  lider legendarnego zespołu “Paktofonika” wyskoczył z dziewiątego piętra przez okno swojego mieszkania w Katowicach-Bogucicach. W stanie ciężkim został przetransportowany do szpitala, gdzie około godziny 6:45 zmarł. W sprawie pojawiło się wiele pytań i hipotez na temat przyczyn samobójstwa rapera. Dziś przyjaciele Magika rzucają nowe światło na całą sprawę. Wśród nich jest między innymi popularny “Wujek samo zło”. Nowe fakty pokazują że znalazły się nowe wątki (Chada)

W całej sprawie śmierci Magika pojawia się również wątek rapera Chady. Czyżby gwiazda polskiego hip hopu próbowała popełnić samobójstwo wzorując się na Magiku? Ten wątek poruszył Piotr Witkowski – odtwórca Chady w filmie “Proceder”.

– Kiedy pierwszy raz Chada wyskoczył z szóstego piętra, był to dzień urodzin Magika. Wiele osób mówi, że to nie był przypadek. Jest więc jakaś zależność. To jest jeden świat, oni wszyscy się nawzajem inspirowali, ale czy można to jakoś bardziej porównać, nie wiem. – mówił aktor

Magik (Wujek Samo zło) popełni samobójstwo – gdzie w tym wszystkim Chada?

Piotr Łuszcz Magik znany równiez jako Wujek samo Zło lata temu popełni samobójstwo Teraz po latach wychodzą nowe fakty, w których znajduje się wątek (Chada)
Piotr Łuszcz Magik znany równiez jako Wujek samo Zło lata temu popełni samobójstwo Teraz po latach wychodzą nowe fakty, w których znajduje się wątek (Chada)

Z kolei raper “Wujek samo zło” w jednym z niedawnych wywiadów przyznał,  że powodem śmierci Magika nie była ucieczka od służby wojskowej,  a problemy finansowe i słabo sprzedająca się nowa płyta “Kinematografia”.

– Płyta się nie sprzedawała, on poświecił na to dużo swojego czasu, pieniędzy, liczył na jakiś zwrot i w pewnym momencie pętla na szyi mu się zacisnęła. – mówił Wujek w programie The Tic Talk Show.

Raper miał też spory problem z używkami. – Mi się wydaje, że tu był bardziej problem w uzależnieniu od amfetaminy niż od jointów. Alkohol też mocno wleciał w pewnym momencie. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia z ostatnich miesięcy życia Magika. Twarz bardzo wychudzona, czarno pod oczami. Takie rzeczy się od marihuanki nie robią. Oczywiście może palił jointy. Ktoś może wysnuć, że najpierw palił jointy a potem zaczął walić speeda, a potem jeszcze inie daj Bóg wąchać klej. – dodał.

Źródło: Glamrap

TO CIĘ RÓWNIEŻ MOŻE ZAINTERESOWAĆ:

Uważaj! Policja ostrzega: Złodzieje samochodów wykorzystują sposób „na butelkę”. Chwila nieuwagi i stracisz samochód
Gdy zobaczysz coś takiego na choince – NATYCHMIAST ją wyrzuć! (zdjęcia)
Sprzęt z WOŚP nie należy do szpitali?! Internauci oburzeni! „To jest dzierżawa czy wynajem?!”
Media o tym milczą! Nieznane konsekwencje katastrofy smoleńskiej. Oni zgarnęli na tym MILIARD zł!
Mucha szokuje! Teraz pokazała wszystko. Panom się bardzo spodoba (zdjęcia 18+)
 
loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *