Widzów wryło! Manowska ujawniła długo skrywany rodzinny sekret

Udostępnij:

Marta Manowska to gwiazda i prowadząca The Voice Senior, Sanatorium Miłości oraz przede wszystkim Rolnik szuka żony w TVP. Nie ulega wątpliwości, że jest to wschodząca gwiazda telewizji publicznej. Jej początki miały miejsce jeszcze w TVN.

W 2014 roku niespodziewanie otrzymała propozycję od TVP, aby poprowadzić kultowy dziś program Rolnik szuka żony. Od tamtego czasu życie Marty przeszło bardzo radykalne zmiany. Szczególnie z tym aspektem nie mogła pogodzić babcia Marty Manowskiej. Chodziło przede wszystkim o zmiany w jej trybie życia.

Marta Manowska z “Rolnik Szuka Żony” zmieniła radykalnie swoje życie.

Gwiazda i prowadząca programów rozrywkowych TVP takich jak The Voice Senior, Sanatorium Miłość oraz przede wszystkim Rolnik szuka żony pochodzi ze Śląska. Przez lata dużo czasu spędzała u babci, która tradycyjnie stawiała na tradycyjne wychowanie i żywienie młodej Marty. Teraz wszystko uległo zmianie.

Marta nie jada mięs z czym nie mogła pogodzić jej babcia. Na początku babcia miała z tym problemy, ale już zaczyna to akceptować. Coraz rzadziej słyszę pytania: dlaczego nie możesz tego zjeść? A jestem dość trudnym przypadkiem, bo nawet ryb podczas Świąt nie jem” – mówiła prezenterka w wywiadzie.

Czytaj też: Gąsiewska i Zdrójkowski wygadali się o związku! Będziesz w szoku, co wyznali

„Kiedyś nie jadłam słodyczy. Pamiętam, że babcia tłumaczyła mi wtedy, że to przecież tylko mąka, jajka i cukier. Teraz już jest trochę łatwiej. Zauważam, że gdy przyjeżdżam, to jest coś wegetariańskiego, przygotowanego tylko dla mnie” – mówiła Marta Manowska.

Zobacz również: Paweł Królikowski przerwał milczenie! Wyznał jak choroba zaatakowała

Mimo wszystko babcia Marty Manowskiej stara się iść z duchem czasu

„Myślę, że jest nowoczesna bardziej niż niejeden młody człowiek. Jest także tolerancyjna i wyrozumiała, że ma w sobie dużą potrzebę uczestniczenia w zmieniającym się świecie. Babcia operuje prostym systemem wartości. Powtarza, że dla niej największym szczęściem jest to, że ma kochające dzieci, wnuki, męża, z którym stworzyła wspaniały związek” – mówi Marta.

Marta Manowska to gwiazda i prowadząca The Voice Senior, Sanatorium Miłości oraz przede wszystkim Rolnik szuka żony w TVP.
Marta Manowska to gwiazda i prowadząca The Voice Senior, Sanatorium Miłości oraz przede wszystkim Rolnik szuka żony w TVP.

źródło: TVP

Zobacz też:

Anna Mucha znowu to zrobiła! Tak kusząco jeszcze nie było
Szok dla widzów “Świat według Kiepskich”. Koniec starego Ferdka
Kurdej Szatan pijana dodała film! Widać jak kolega się do niej dobiera
Anna Mucha ogłosiła zdumiewającą wiadomość! Oto co zaproponowało jej TVP
Michał Wiśniewski w programie na żywo zdobył się na straszne wyznanie! Przechodzi przez piekło (wideo)
loading...

, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *