Szokujące wyznanie matki Przybylskiej! Mrozi krew w żyłach…

Udostępnij:

Anna Przybylska, jej śmierć sprawiła, że cały kraj pogrążył się w żałobie, teraz jej matka wyjawia tajemnicę, która może zmrozić krew w żyłach. Minęło już tyle lat od jej śmierci, że życie w rodzinie wraca do normy. Córka Przybylskiej Oliwia Bieniuk chciałaby pójść w ślady matki, ale jak na razie nie zgadza się na to ojciec, Jarosław, więc dziewczynie pozostaje Instagram, na którym jest bardzo aktywna i ma już dziesiątki tysięcy obserwujących.

Anna Przybylska, jej śmierć zasmuciła wszystkich

Jeżeli mówimy o powrocie do normalności to matka Ani, Krystyna Przybylska już po latach zaczyna coraz chętniej opowiadać o swojej zmarłej córce. Czas leczy rany i już dziś łatwiej jest to wszystko z siebie wyrzucić. Dlatego postanowiła opowiedzieć bardzo intymną historię na temat Ani.

5 października 2014 roku w swoim domu w Gdyni zmarła Anna Przybylska, w tamtym czasie cały kraj pogrążył się w żałobie, żegnały ją tłumy tak na pogrzebie jak i na ulicach jej miasta gdzie wyległy tłumy. W internecie, między innymi w serwisie YouTube, wielu postanowiło ją upamiętnić nagrywając swoje pożegnania kochanej przez wszystkich aktorki.

Nie tak dawno temu rodzina zdecydowała się na opublikowanie biografii Anny. Znajduje się tam wiele opowieści, które dotąd stanowiły prywatne przeżycia jej i rodziny. Ale także cała przegrana w końcu walka z chorobą. Aktorka jeszcze za życia prowadziła swoistą wojnę z tabloidami, dlatego niewiele było wiadomo o jej prywatnym życiu.

W jednym z wywiadów matka opowiedziała jaki koniec miała Anna Przybylska. Oraz jak nie może usunąć z przed oczu widoku jej ciała zaraz po śmierci.

Anna Przybylska: jej śmierć zasmuciła kraj, matka wyjawia tajemnicę! Oliwia Bieniuk chce iść w jej ślady ojciec Jarosław się nie zgadza zobacz jej Instagram
Anna Przybylska: jej śmierć zasmuciła kraj, matka wyjawia tajemnicę! Oliwia Bieniuk chce iść w jej ślady ojciec Jarosław się nie zgadza zobacz jej Instagram

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Słowa Gessler o Polakach szokują! Nikt się tego nie spodziewał

„Do teraz słyszę ten trzask zasuwanych zamków i zapinanych pasów po bokach. Jedno, co było humanitarne, akurat może w przypadku Ani, to że to był biały worek, nie czarny. I jak ją zabrali, dopiero zdałam sobie sprawę, że naprawdę już jej nie ma. Zostało tylko puste łóżko i suszarka do włosów wisząca z boku”– Zwierzyła się Krystyna Przybylska, ale śmierć córki przeżywa tak samo.

Córka Przybylskiej na Instagram

Czas goi jednak rany i rodzina aktorki wraca powoli do normalnego życia. Dorastająca córka Oliwia Bieniuk bardzo chciałaby pójść w ślady matki i zostać modelką. Na to nie zgadza się ojciec dziewczyny, Jarosław, który twierdzi, że ma na to jeszcze czas. Musi poczekać do pełnoletności. Na razie pozostał jej tylko Instagram, na którym nastolatka mocno się udziela.

źródło: wLocie.pl

POLECAMY:

Szokujące wyznanie aktora z “Na dobre i na złe”! Zdradził swoje uzależnienie
Gwiazda polskiej muzyki umiera w zapomnieniu. Niegdyś znali ją wszyscy
Magda Gessler szokuje! To dlatego rozstała się z mężem
“Świat według Kiepskich” miał zniknąć! Choroba dopadła nie tylko Kotysa. To najważniejsza osoba w serialu!
 
loading...

, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *