Gąsiewska zupełnie nago! To zdjęcie już krąży w sieci (foto)

Udostępnij:

Wśród aktorów i celebrytów młodego pokolenia prym wiedzie młoda gwiazdka serialu Rodzinka PL, bo każde jej zdjęcie wrzucone na Instagram jest szeroko komentowane przez wiernych fanów. Wiktoria Gąsiewska publikuje ostatnio fotografie dokumentujące wakacje w Izraelu, na które wybrała się ona i jej chłopak – Adam Zdrójkowski, którego poznała na planie serialu TVP2 „Rodzinka pl”. Właśnie opublikowała kolejną fotografię, która z pewnością nie przejdzie bez echa, bowiem sugeruje, że Wiktoria Gąsiewska jest nago.

Wojewódzki ujawnił swój romans ze znaną aktorką! Wyśmiała go

Wakacje z ukochanym to wspaniały czas dla każdej młodej kobiety, a jeśli jeszcze może się ona od czasu do czasu dzielić wrażeniami z wyjazdu w tysiącami żądnych nowych wieści fanów, to już w ogóle bajka.

Z takiego założenia wychodzi wyraźnie Wiktoria Gąsiewska, która spędza urlop w słonecznym Izraelu, ale nie sama. Towarzyszy jej partner, Adam Zdrójkowski. Para poznała się przy pracy na planie serialu „Rodzinka pl” (TVP2) i od tej pory stanowi jeden z najgorętszych celebryckich związków.

Gąsiewska nago – ta myśl rozpala wyobraźnię fanów

Wiktoria Gąsiewska wrzuciła na Instagram zdjęcie nago, Autorem jest chyba Adam Zdrójkowski, którego poznała na planie serialu "Rodzinka pl" (TVP2).
Wiktoria Gąsiewska wrzuciła na Instagram zdjęcie nago, Autorem jest chyba Adam Zdrójkowski, którego poznała na planie serialu “Rodzinka pl” (TVP2).

Fani zgromadzeni na portalu Instagram zazdroszczą Zdrójkowskiemu pięknej dziewczyny. Teraz w końcu mogą wiedzieć, jak czuje się młody aktor, bo Gąsiewska opublikowała właśnie zdjęcie, na którym ewidentnie jest nago. Fotografia przedstawia ją leżącą w łóżku o poranku, z promieniami słońca pieszczącymi jej twarz.

Rozenek pokazała biust! Granica została przekroczona

Zdjęcie wygląda jak zrobione z perspektywy kogoś, kto spędził z nią noc i pewnie jest to jedyna okazja, by wygłodniali fani mogli poczuć się jak Adam Zdrójkowski, który budzi się obok pięknej Wiktorii.

Czytaj też: Kryzys małżeński u Kurdej Szatan! Mąż komentuje sytuację

Oczywiście Instagram od razu rozpalił się do białości od komentarzy fanów komplementujących fotografię i jej obiekt.

Trzeba przyznać, że Adam Zdrójkowski jest szczęśliwym człowiekiem mogąc stać obok takiej kobiety. Dobrze jednak, że Wiktoria Gąsiewska dba również o podsycanie wyobraźni fanów…

źródło: Instagram

Tagi: Wiktoria Gąsiewska nago, Adam Zdrójkowski, TVP, Instagram

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Wojewódzki ujawnił swój romans ze znaną aktorką! Wyśmiała go
Magda Gessler wyznała prawdę o alkoholu. Ma dość
Anna Mucha całkiem nago! Tak ostrych zdjęć się nikt nie spodziewał
Rozenek pokazała biust! Granica została przekroczona

Wiktoria Gąsiewska wrzuciła na Instagram zdjęcie nago, Autorem jest chyba Adam Zdrójkowski, którego poznała na planie serialu “Rodzinka pl” (TVP2).

loading...

, , , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *