“Świat według Kiepskich” miał zniknąć! Choroba dopadła nie tylko Kotysa. To najważniejsza osoba w serialu!

Udostępnij:

Świat według Kiepskich choroba dopadła najważniejszą osobę. To serial, który od wielu at cieszy się sympatią widzów telewizji Polsat. Fantastycznie wykreowane i odegrane postacie występujące w popularnym sitcomie obserwowane są przez setki tysięcy widzów. Żargon jakim posługują się bohaterowie zyskał w niektórych kręgach miano „kultowego”. Mało kto wie, a Świat według Kiepskich o mały włos przestałby istnieć. Kotys choroba, Gnatowski choroba, Świat według Kiepskich online, Świat według Kiepskich Grabowski

Polecamy przeczytać: Magda Gessler szokuje! To dlatego rozstała się z mężem

Serial emitowany z powodzeniem w telewizji Polsat to nie tylko życie bohaterów. Coraz częściej obserwujemy, że również życie prywatne aktorów wcielających się w postacie jest w kręgu zainteresowań. Zarówno media jak i widzowie bacznie śledzą każdy krok artystów.

Ryszard Kotys i jego choroba choroba

Zainteresowanie obejmuje zarówno te wesołe jak i tragiczne chwile. Od jakiegoś czasu, fani sitcomu „Świat według Kiepskich” oraz oczywiście media, z niepokojem spoglądają na stan zdrowia serialowego Paździocha (Ryszard Kotys). W zeszłym roku odkryto u niego objawy demencji starczej.

Podobnie było z Dariuszem Gnatowskim, który w sitcomie wcielił się w rolę Arnolda Boczka. W jednym z wywiadów oznajmił wstrząsającą wiadomość o tym, że groziła mu amputacja nogi. Wszystko przez cukrzycę jakiej nabawił się przez niezdrowy tryb życia.

Jednak choroba Kotysa czy Gnatowskiego nie są powodem tego, że kolejne emisje serialu wiszą na włosku. Chodzi o najważniejszą osobę, bez której ten serial najzwyczajniej nie ma prawa bytu.

Świat według Kiepskich zmieniła choroba

Mówiono że wielokrotnie z jednego tylko powodu kolejne sezony produkcji Polsat „Świat według Kiepskich” przesuwano. Już wiadomo dlaczego. Wszystko ze względu na chorobę jednego z twórców. Nie był w stanie normalnie pracować, dlatego cała produkcja była rozciągnięta w czasie.

Polecamy również: Wojewódzki przyłapany z nową kobietą! Nie uwierzysz kto to

Obecnie informatorzy wypowiadający się dla portalu Fakt.pl twierdzą, że nie ma powodów do obaw, ponieważ sytuację opanowano, jednakże najwierniejsi fani nadal obawiają się o przyszłość serialu.

„Świat według Kiepskich” Grabowski Kipiel-Sztuka

„Świat według Kiepskich” wyemitowano po raz pierwszy 16 marca 1999 roku. Od początku na antenie telewizji Polsat. Najdłużej grającymi, bo już od pierwszego odcinka są Andrzej Grabowski (Ferdynand Kiepski) oraz Marzena Kipiel-Sztuka (Halina Kiepska). Świat według Kiepskich online możemy oglądać na stronie ipla.tv

Świat według Kiepskich choroba, Kotys choroba, Gnatowski choroba, Świat według Kiepskich Grabowski, Świat według Kiepskich online. Serial zniknie?
Świat według Kiepskich choroba, Kotys choroba, Gnatowski choroba, Świat według Kiepskich Grabowski, Świat według Kiepskich online. Serial zniknie?

Czytaj również:

Musiał pokazał zdjęcie z ojcem! Nikt nie wiedział, że jest znany

Doda pokazała piersi w rocznicę ślubu! Instagram wrze!

Kurdej Szatan ujawnia swój majątek! Ten gadżet kosztował fortunę!

Mucha nie zawsze tak wyglądała! Szykujcie się na niezły szok (foto)

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Wojewódzki ujawnił swój romans ze znaną aktorką! Wyśmiała go
Magda Gessler wyznała prawdę o alkoholu. Ma dość
Anna Mucha całkiem nago! Tak ostrych zdjęć się nikt nie spodziewał
Rozenek pokazała biust! Granica została przekroczona
loading...

, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *