Wojewódzki przesadził? Skierował ostre słowa do Polaków

Udostępnij:

Wybory prezydenckie 2020: Kuba Wojewódzki (Król TVN) zwrócił się do Polaków na portalu Facebook w sprawie wyborów.

Kuba Wojewódzki to przede wszystkim dziennikarz znany ze swoich występów w stacji TVN. Celebryta w ostatnim czasie bardzo często wypowiada się na tematy związane z polityką i sprawami społecznymi w naszym kraju. W zasadzie przed każdym “świętem demokracji” zwraca się z apelem do Polaków. Tak było i w dzisiejszej sytuacji.

Wybory prezydenckie 2020: Kuba Wojewódzki (Król TVN) zwrócił się do Polaków

Wybory prezydenckie wciąż przed nami. Za cztery dni przekonamy się, czy w ostatecznym rozstrzygnięciu wyboru Polaków będzie wymagane przeprowadzenie dogrywki dwa tygodnie później. Aktualnie w sondażach wyborczych przewodzą Andrzej Duda oraz Rafał Trzaskowski. W tej sytuacji Kuba Wojewódzki postanowił zwrócić się z apelem do wszystkich Polaków, a w szczególności tych młodych. Jego zdaniem najbliższy wybór prezydenta będzie miał bardzo duży wpływ na życie w Polsce.

Mam fatalną opinię — przyznał Kuba Wojewódzki na początku swojego wpisu. — Jestem mętnym celebrytą z TVN. Daleko mi do wzorca typowego 50 latka. Co sezon doklejają mi kolejne dewiacje. Mam to w du*ie. Ale wiecie co. Ja też jestem Polską. Tą Polską, w której konstytucji aż 81 razy wymieniane jest słowo wolność. Myślicie czasem czy ta wolność nie szeleści już tylko papierem, bo zostaje jej nam w życiu coraz mniej?pisał Król TVN.

Następnie Kuba Wojewódzki dodał także:

Żeby było jasne. Nie wierzę politykom. Ich obietnice to Las Vegas dla dzieci. Ale wiem, że obojętność to trucizna, taka sama jak fanatyzm. Obojętny naród sam dla siebie jest zagrożeniem. Nie czujecie, że ten kraj staje się pułapką dla inaczej myślących? To nie PiS go zmienia. Zmienia go także wasza bezczynność… — Waszym obowiązkiem jest wieść bogate życie w normalnej ojczyźnie. Możecie zacząć już w najbliższą niedzielę. W ostatnich wyborach prezydenckich różnica wynosiła 518 316 głosów! Pamiętajcie. Młodość to kompetencja. Wykorzystajcie ją! poprosił Wojewódzki.

Wybory prezydenckie 2020: Kuba Wojewódzki (Król TVN) zwrócił się do Polaków na portalu Facebook w sprawie wyborów.  Co napisał?
Wybory prezydenckie 2020: Kuba Wojewódzki (Król TVN) zwrócił się do Polaków na portalu Facebook w sprawie wyborów. Co napisał?

Źródło: wp

Zobacz równiez:

Wałęsa “pijany czy niespełna rozumu”?! Nie uwierzysz co wygadywał dla niemieckiej gazety!

Nie żyje słynny i wybitny reżyser. Świat w żałobie.

PILNE: Andrzej Duda właśnie podpisał ustawę! Dodatkowe pieniądze dla Polaków

Polecamy również:

Ministerstwo Zdrowia wydało pilny komunikat. Wspaniała wiadomość dla Polaków!

Przerażająca, nowa wizja Jackowskiego na czerwiec i lipiec. To okropne…

Telewizja wyemitowała wstrząsający program! Pokazali śmierć chorego na COVID-19

loading...

, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *