Chylińska błaga o pomoc! Sytuacja jest dramatyczna

Udostępnij:

Agnieszka Chylińska odwiedziła studio Dzień Dobry TVN z ważną dla niej akcją Otwieramy Koncerty, koronawirus spowodował, że artystom grozi bankructwo, dlatego piosenkarka postanowiła działać.

Ostatnio w studio porannego programu na żywo Dzień Dobry TVN pojawiła się Agnieszka Chylińska. Gwiazda przybyła z ważnym przesłaniem, promując akcję artystów Otwieramy Koncerty. Ma ona na celu zmienienie obostrzeń zabraniających organizowania koncertów powyżej 150 osób. Agnieszka zaznaczyła, że obecne przepisy w końcu doprowadzą do bankructwa muzyków.

Czytaj też: Szumowski nie pozostawił złudzeń. Wróci najważniejszy i bezwzględny nakaz

Chylińska tak jak większość artystów odkąd na świecie szaleje koronawirus ma diametralnie ograniczone możliwości zarabiania pieniędzy. Głównym powodem jest brak możliwości organizowania koncertów. Dlatego Chylińska, a także wielu innych muzyków zaangażowało się w akcję Otwieramy Koncerty.

Agnieszka Chylińska wyznała w studio Dzień Dobry TVN, że grozi jej bankructwo

„Nagle w tym ferworze spraw czas się zatrzymał i wylądowałam z dziećmi w domu, na tej zasadzie, że trzeba było po prostu z tymi dziećmi być, przyjrzeć się im i odkrywać macierzyństwo na nowo, w pełnym wymiarze. (…) Z jednej strony na początku było bardzo ciężko, trudno się przestawić (…), ale z czasem otworzyłam się na to. Okazało się, że kurczę mam świetną rodzinę, fantastyczne dzieci. Radziliśmy sobie wszyscy razem” – wyznała giazda.

Zobacz również: Doda szokuje! Aktorzy porno na planie i autentyczne sceny seksu

Jednak po chwili ton wypowiedzi Chylińskiej uległ diametralnej zmianie, stwierdziła, że artyści czują się lekceważeni przez rząd, gdyż koncerty są ich głównym źródłem utrzymania.

„Przychodzę z takim apelem, jeśli chodzi o wszystkich tych, którzy żyją z show-biznesu. Wspieram akcję ‚Otwieramy koncerty. Gramy bezpiecznie’. Chodzi o równe traktowanie, my nikomu nie chcemy odbierać pracy, my się nie pchamy. (…) Chcemy powrócić do pracy, ale nie mówię tylko w imieniu gwiazd, mówię też w imieniu kierowców i osób, które się gwiazdami zajmują: agentów, menadżerów, wszystkich technicznych. Ci ludzie są bez pracy, mają na utrzymaniu rodziny, więc jeśli już można coś ruszyć, to my też już byśmy bardzo chcieli powrócić. A to publiczność zdecyduje, czy kupi ten bilet. Chcemy mieć prawo występowania, skoro inni już mogą. Tak by było fair” – stwierdziła Agnieszka Chylińska promując akcję Otwieramy Koncerty.

Źródło: Pomponik


Zobacz również:

Wałęsa “pijany czy niespełna rozumu”?! Nie uwierzysz co wygadywał dla niemieckiej gazety!

Nie żyje słynny i wybitny reżyser. Świat w żałobie.

Polecamy również:

PILNE: Andrzej Duda właśnie podpisał ustawę! Dodatkowe pieniądze dla Polaków

Ministerstwo Zdrowia wydało także pilny komunikat. Wspaniała wiadomość dla Polaków!

Przerażająca, nowa wizja Jackowskiego na czerwiec i lipiec. To okropne…

loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *