Damięcki w szokującej serii. Wulgarne sceny i „korba na seks”

Udostępnij:

Mateusz Damięcki ostrzega rodziców przed serialem, w którym sam użycza głosu, chodzi o produkcje serwisu streamingowego Netflix pod tytułem Big Mouth.

Big Mouth to serial animowany, który od 2017 roku jest dostępny na platformie streamingowej Netflix, teraz znany aktor Mateusz Damięcki ostrzega rodziców żeby nie pokazywali go swoim dzieciom. Produkcja ma już trzy sezony i spore grono fanów. Głównymi bohaterami są tutaj dorastające dzieci, które napędza wzrastająca w nich chęć odkrywania własnej seksualności. Serial przez wielu określany jest mianem wulgarnego i nie nadającego się dla dzieci.

Czytaj też: Gwit zupełnie nago. Rozbierana sesja zszokowała jej fanów

Mateusz Damięcki użycza głosu w polskiej wersji językowej serialu, głównemu bohaterowi Nickowi Birchowi. Aktor postanowił wypowiedzieć się na temat produkcji podczas wywiadu jakiego udzielił Maciejowi Dowborowi i Joannie Koroniewskiej w ich programie Domówka u Dowborów. Aktor stwierdził, że ten serial może zwieść niczego nie podejrzewających rodziców i nie powinni oni pokazywać go swoim dzieciom.

Mateusz Damięcki ostrzega przed serialem serwisu Netflix, Big Mouth, w którym użycza głosu

„Big Mouth to kreskówka, która wielu rodziców może zwieść na manowce, dlatego ostrzegam” – wyznał aktor. Podkreślił także, że odradził produkcję swojej przyjaciółce, która chciała ją obejrzeć ze swoim dorastającym synem.

Zobacz również: Niebezpieczny gatunek komara dotarł do Europy! Jego ukąszenie może być śmiertelne

Aktor dodał także, że według niego główny bohater, któremu udziela głosu to „14-letni oblech”. A cały serial to „jedna wielka korba na seks”. Damięcki dodał także, że inny kontrowersyjny serial, który produkuje Netflix, czyli Sex Education jest niczym w porównaniu z tym co dzieje się w Big Mouth.

Aktor zaznaczył jednak, że nie odradza on oglądania tej produkcji osobom dorosłym. Które mogą sobie dzięki niej przypomnieć co robili gdy byli w okresie dojrzewania.

„Powinno go obejrzeć wielu dorosłych, żeby przypomnieć sobie, jakimi byli zwyrodnialcami w wieku 14 lat” – stwierdził Mateusz Damięcki.

Źródło: Interia

Polecamy także:

Nie żyje słynny i wybitny reżyser. Świat w żałobie.

Ministerstwo Zdrowia wydało pilny komunikat. Wspaniała wiadomość dla Polaków!

Polecamy również:

Przerażająca, także nowa wizja Jackowskiego na czerwiec i lipiec. To okropne…

Telewizja wyemitowała wstrząsający program! Pokazali śmierć chorego na COVID-19

loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *