Niesamowite wieści o córce Przybylskiej! Tylko spójrzcie

Udostępnij:

Cała kariera dopiero przed nią, ale już dziś gwiazdka serwisu Instagram, 17-letnia Oliwia Bieniuk stoi przed wyborem, czy córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka pójdzie w ślady mamy?

Oliwia Bieniuk już w wieku 14 lat rozpoczęła swoją karierę w show-biznesie, wystąpiła wtedy w kampanii reklamowej znanej marki odzieżowej. Jednak jej ojciec Jarosław zdecydował, że to jeszcze nie czas na to żeby nastolatka znajdowała się w błysku fleszy. Postanowił, że na razie dziewczyna powinna skupić się na nauce i dojrzeć do bycia znaną.

Czytaj też: Szokujące wieści! Małysz potwierdził: „Mam koronawirusa”

Jej aktywność została ograniczona do mediów społecznościowych, gdzie przez ostatnie lata uzbierała pokaźne grono obserwujących ją fanów. Oliwka Bieniuk w serwisie Instagram jest obserwowana obecnie przez ponad 140 tysięcy użytkowników. Niedługo nastolatka skończy 18 lat, czy to już odpowiedni moment żeby rozwinęła skrzydła w show-biznesie? Wielu zastanawia się czy pójdzie w ślady swojej sławnej mamy?

Oliwia Bieniuk, córka Przybylskiej i Bieniuka jest popularna na Instagram, jak dalej potoczy się jej kariera?

Oliwka to najstarsza córka aktorki Ani Przybylskiej i byłego piłkarza Jarka Bieniuka. Para miała jeszcze dwóch młodszych synów. Niestety kilka lat temu Przybylska przegrała walkę z nowotworem i zmarła. Jej śmierć wstrząsnęła krajem, od tego czasu Jarek wychowuje dzieci sam.

Zobacz również: Polska wstrzymała oddech. Szumowski potwierdził informacje, na które czekały miliony ludzi

Jeszcze za życie Ani, para bardzo dbała o prywatność swojej rodziny, po jej śmierci nie uległo to zmianie, dlatego Bieniuk tak długo wstrzymuje zapędy swojej córki. Oliwka bardzo mocno interesuje się modelingiem, tak samo jak jej mama, która własnie od tego zajęcia rozpoczynała swoją karierę. Czy więc Oliwia dalej także pójdzie w ślad za matką? Z pewnością ma wsparcie rodziny i przyjaciół, między innymi doświadczonej na polu celebryckim Natalii Siwiec.

„Oliwka jest w trakcie podejmowania decyzji o tym, co naprawdę pragnie robić w przyszłości. W tak młodym wieku to szczególnie trudne. Tym bardziej że ma za sobą ogromny bagaż doświadczeń i cała Polska patrzy na jej każdy ruch, co nie ułatwia decyzji. We wszystkim, co postanowi, w nas i tacie będzie miała stuprocentowe wsparcie” – wyznała w jednym z wywiadów Siwiec.

Jak na razie Oliwia Bieniuk robi karierę w serwisie Instagram, ale wkrótce pewnie dowiemy się jaką decyzję odnośnie swojej przyszłości podejmie.


Zobacz również:

Wałęsa “pijany czy niespełna rozumu”?! Nie uwierzysz co wygadywał dla niemieckiej gazety!

Nie żyje słynny i wybitny reżyser. Świat w żałobie.

Polecamy również:

PILNE: Andrzej Duda właśnie podpisał ustawę! Dodatkowe pieniądze dla Polaków

Ministerstwo Zdrowia wydało także pilny komunikat. Wspaniała wiadomość dla Polaków!

Przerażająca, nowa wizja Jackowskiego na czerwiec i lipiec. To okropne…

loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *