Skandaliczne słowa Miller o Polsce! Wstyd

Udostępnij:

Monika Miller wywołała kolejny skandal, wnuczka byłego premiera Leszka Millera wyznała, że za granicą wstydzi się za Polskę. Młoda celebrytka powinna wstydzić się takich słów.

Wnuczka byłego premiera Leszka Millera od dłuższego czasu żyje pomiędzy dwoma krajami, Holandią, a także Polską. Przez lat poznała w kraju tulipanów wielu przyjaciół, z którymi często rozmawia na tematy polityczne. Jak twierdzi Monika, wstydzi się wtedy za nasz kraj.

Czytaj też: Piaseczny ostro o lewicy i LGBT. Tych słów mu nie darują

„Jak czytam artykuły, nasze ustawy albo komentarze ludzi, to deprymuję się tym. Wszystko jest takie depresyjne” – stwierdza w jednym z wywiadów Monika Miller.

Monika Miller wywołała kolejny skandal

Takie słowa choć skandaliczne, raczej nie zaskakują zważywszy na fakt, że jej dziadek Leszek Miller jest z opozycyjnego obozu w stosunku do partii rządzącej. Monika wyznała także jak reagują jej, najwyraźniej także lewicowi, znajomi, gdy opowiada im o sytuacji politycznej w Polsce.

„Jak rozmawiam z nimi na tematy typu: u nas się dzieje to i tamto, to oni są bardzo zdziwieni. Pytają mnie jak to możliwe. Mówią, że u nich by to nigdy nie przeszło. Jak oni mi opowiadają, to ja jestem w szoku, a jak ja im, to są przerażeni. Jest duży kontrast” – marudzi wnuczka Leszka Millera.

Celebrytka jest zafascynowana polityką holenderską i ogólnie krajem tulipanów, chętnie przeprowadziłaby się tam na stałe, lecz za bardzo jest teraz związana z Polską. Prowadzi tu za dużo interesów. Myśli o takim kroku za kilka lat, gdy dorobi si wielkich pieniędzy.

Monika Miller wywołała kolejny skandal, wnuczka byłego premiera Leszka Millera wyznała, że za granicą wstydzi się za Polskę.
Monika Miller wywołała kolejny skandal, wnuczka byłego premiera Leszka Millera wyznała, że za granicą wstydzi się za Polskę. Screen YouTube

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Wałęsa “pijany czy niespełna rozumu”?! Nie uwierzysz co wygadywał dla niemieckiej gazety!

Nie żyje słynny i wybitny reżyser. Świat w żałobie.

Polecamy również:

PILNE: Andrzej Duda właśnie podpisał ustawę! Dodatkowe pieniądze dla Polaków

Ministerstwo Zdrowia wydało także pilny komunikat. Wspaniała wiadomość dla Polaków!

Przerażająca, nowa wizja Jackowskiego na czerwiec i lipiec. To okropne…

loading...

1 thought on “Skandaliczne słowa Miller o Polsce! Wstyd

  1. no coz ! wrona sokola nie urodzi ! jablko zas , pada niedaleko jabloni ! sa jeszcze radykalniejsze porzekadla , lecz sobie daruje…müller to taka sama lachudra , jak jego corcia , krzaczasty , kwasniewski , rakowski…dluga lista ! mordowali swoich rodakow . pozniej sie nieco scywilizowali , co nie oznacza , ze nie potrafili bestialsko mordowac ksiezy a niedawno nawet leppera . potrafili tez ze smiertelnych wrogow polakow robic ministrow i prezydentow a arcyskurwysyna pochowac z honorami na powazkach . czy srodowisko dziwkowatej cory komucha , to nie lewaki , neokomuchy i neodemokraci ?! w belgii zyje wsiakaja swolocz , to kraj z “tradycjami” mordercow , waffen ss i prostaczej nacji ! jak sie czuje taki müller , jest dumny ze swojej corci ? podobne numery wykreca w UK inna cora , bylego min . finansow…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *