Angelina Jolie umiera? Szokujące doniesienia mediów!

Udostępnij:

Angelina Jolie jest tak bardzo wychudzona, że magazyn New Weekly uważa, że grozi jej śmierć, czy to anoreksja? W jakim stanie znajduje się gwiazda? Jej zdjęcia przerażają.

Od momentu rozstania z Bradem Pittem, media plotkarskie wręcz napastują Angelinę Jolie. Co chwile podawane są informacje o jej kolejnym domniemanym romansie, czy problemach z wychowaniem dzieci. Ostatnio wiązano ją między innymi z Keanu Reevesem, z którym podobno chciała rozpocząć romans. Miało jej nawet nie przeszkadzać, że aktor związany jest od dłuższego czasu z inną kobietą.

Czytaj też: Szumowski o powrocie obostrzeń i kwarantanny. Decyzja zapadła

„Jej urodziny były punktem zwrotnym i właściwym momentem na rozpoczęcie związku. Nie była tak podekscytowana mężczyzną, odkąd po raz pierwszy spotkała Brada” – twierdził wtedy informator blisko związany z Angeliną i jej rodziną.

Angelina Jolie jest tak wychudzona, że magazyn New Weekly uważa, że grozi jej śmierć, czy to anoreksja?

Nie jednokrotnie zwracano również uwagę na jej problemy z prawidłowym odżywianiem. Tym razem taki zarzut padł ze strony magazynu New Weekly. Gazeta ostrzega gwiazdę filmową przed tym, że grozi jej nawet śmierć jeżeli nie zmieni swoich nawyków żywieniowych. Wszystko miało zacząć się w czasie podróży po Kolumbii, po powrocie z niej widać było, że Jolie jest strasznie wychudzona i niedożywiona.

Zobacz również: Koszmar Wojciechowskiej! Została okrutnie wykorzystana. Będzie wojna

„Jolie tygodniami może przetrwać bez pełnego posiłku. Zachowuje się tak jakby była na strajku głodowym z powodu stresu, jaki ma w swoim życiu” – wypowiedziała się anonimowa osoba blisko związana z aktorką.

Jak można zobaczyć na zdjęciu zamieszczonym na okładce czasopisma New Weekly, Angelina Jolie faktycznie jest mocno wychudzona, jej wygląd przeraża…

>>>ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

>>>ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

>>>ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Źródło: Pomponik

Zobacz także:

Damięcki w szokującej serii. Wulgarne sceny i „korba na seks”

Niesamowite wieści o córce Przybylskiej! Tylko spójrzcie

Chylińska błaga o pomoc! Sytuacja jest dramatyczna

Skandaliczne słowa Miller o Polsce! Wstyd

Niebezpieczny gatunek komara dotarł do Europy! Jego ukąszenie może być śmiertelne

Nie wierzył w jego wizje. Po tym co zobaczył na własne oczy, szybko zmienił zdanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *