Koszmar Wojciechowskiej! Została okrutnie wykorzystana. Będzie wojna

Udostępnij:

Martyna Wojciechowska twierdzi, że została oszukana, firma reklamująca środek na odchudzanie bezprawnie wykorzystała w serwisie Instagram jej wizerunek. Właśnie dlatego podróżniczka postanowiła złożyć pozew do sądu w tej sprawie.

Znana Dziennikarka, a także podróżniczka, która od lat współpracuje ze stacją TVN, Martyna Wojciechowska twierdzi, że została oszukana. Według niej firma reklamująca podejrzany środek na odchudzanie w serwisie Instagram, bezprawnie, a także bez jej wiedzy wykorzystała jej wizerunek. Martyna stwierdziła również, że nie pozostawi tak tej sprawy, dlatego już szykuje przeciw tej firmie pozew do sądu.

Czytaj też: Okropne wieści o Królikowskim! Bardzo smutne

„Od jakiegoś czasu, a w ostatnich dniach bardzo intensywnie, pojawiają się w sieci informacje o tym, że polecam środki na odchudzanie. Nie wierzcie w to! Nie reklamuję i nigdy nie reklamowałam żadnych cudownych środków na odchudzanie!” – napisała na swoim profilu na Instagramie Martyna Wojciechowska.

Martyna Wojciechowska oszukana, w serwisie Instagram bezprawnie wykorzystano jej wizerunek

Gwiazda TVN dodała także, że firma produkująca i reklamująca preparat na odchudzanie wykorzystała jej wizerunek bez jej zgody. Martyna postanowiła także ostrzec swoich fanów, którzy obserwują ją w mediach społecznościowych, przed preparatami z niepewnych źródeł.

Zobacz również: Potwierdzone! „Dzień Dobry TVN” znika z anteny

„Nie dajcie się oszukać! Nie kupujcie tych produktów! Źródło ich pochodzenia, skład oraz działanie nie są sprawdzone i mogą mieć fatalne skutki dla zdrowia” – dodała Wojciechowska.

Martyna zaznaczyła takę, że zazwyczaj nie uznaje żadnych cudownych środków, które na skróty pozwalają uzyskać wymarzony efekt, gdyż po prostu nie wierzy w ich skuteczność.

„Jedynym, znanym mi i skutecznym sposobem na schudnięcie jest zdrowa, zbilansowana dieta oraz aktywność fizyczna, co zdecydowanie wszystkim polecam” – podkreśliła również znana podróżniczka.

Damięcki w szokującej serii. Wulgarne sceny i „korba na seks”

Niesamowite wieści o córce Przybylskiej! Tylko spójrzcie

Chylińska błaga o pomoc! Sytuacja jest dramatyczna

Skandaliczne słowa Miller o Polsce! Wstyd

Niebezpieczny gatunek komara dotarł do Europy! Jego ukąszenie może być śmiertelne

Nie wierzył w jego wizje. Po tym co zobaczył na własne oczy, szybko zmienił zdanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *