Ostaszewska atakuje PiS. Tym razem grubo przesadziła

Udostępnij:

Maja Ostaszewska bardzo często atakuje rząd PiS. Aktorka znana między innymi z serialu “Na dobre i na złe” w ostatnich latach wręcz słynie ze swojego sprzeciwu względem poglądów i wartości czysto prawicowych. Aktorka wyraża to bardzo dosadnie przy okazji każdego następnego protestu przeciwko władzy Prawa i Sprawiedliwości. Taka tendencja doprowadziła do sytuacji, w której to aktorka jest określana przez Polaków jako “etatowa protestująca”. Niedawno Ostaszewska wprost przyznała, że jej zdaniem rząd może ograniczyć Polakom dostęp do Internetu.

Maja Ostaszewska atakuje rząd PiS

Rząd Prawa i Sprawiedliwości od 2015 roku jest praktycznie atakowany ze wszystkich możliwych stron. Oprócz opozycji często w negatywnym tonie na temat dzisiejszej władzy wypowiadają się także osoby znane przede wszystkim z polskiego świata show biznesu. Wśród nich jest między innymi aktorka – Maja Ostaszewska.Niedawno w rozmowie z Tomaszem Lisem aktorka przyznała między innymi, że PiS może odebrać Polakom wolny dostęp do Internetu.

Ludzie coraz bardziej zaczynają sobie uświadamiać, że jeżeli chcą mieć nawet wolny dostęp do internetu, do social mediów, to to jest też polityka. Kiedy PiS zacznie się rozpędzać, to najprawdopodobniej zabierze ten dostęp. Zabierze dostęp do wolności słowastwierdziła aktorka Maja Ostaszewska w rozmowie z Tomaszem Lisem w programie “Tomasz Lis”.

Nie spodziewałem się takiego walca, że to będzie na taką skalę. Z taką pogardą, też złamaniem obietnic. Poza tym, co jest związane z mediami, sądami, ale również te obietnice w sprawie ochrony praw zwierząt. Nawet taki prosty zabieg, żeby psy miały dłuższe łańcuchy – tłumaczyła Ostaszewska. W jej ocenie, jeśli “PiS się rozpędzi”, to może to mieć wpływ na wolność słowa w Polsce. PiS może bowiem zlikwidować dostęp do internetu. – Zabierze dostęp do wolności słowa – powiedziała.

Maja Ostaszewska bardzo często atakuje rząd PiS. Aktorka znana między innymi z serialu "Na dobre i na złe" ostatnio stwierdziła...
Maja Ostaszewska bardzo często atakuje rząd PiS. Aktorka znana między innymi z serialu “Na dobre i na złe” ostatnio stwierdziła…

Źródło: DoRzeczy

Zobacz również:

Damięcki w szokującej serii. Wulgarne sceny i „korba na seks”

Niesamowite wieści o córce Przybylskiej! Tylko spójrzcie

Chylińska błaga o pomoc! Sytuacja jest dramatyczna

Skandaliczne słowa Miller o Polsce! Wstyd

Niebezpieczny gatunek komara dotarł do Europy! Jego ukąszenie może być śmiertelne

Nie wierzył w jego wizje. Po tym co zobaczył na własne oczy, szybko zmienił zdanie

,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *