Zostanie zniesiony bardzo uciążliwy zakaz! Polacy zachwyceni

Udostępnij:

Epidemia COVID-19 (koronawirus) w Polsce: Kolejne obostrzenia zostają zniesione. Chodzi dokładnie o Polski ruch graniczny na południu z Czechami. Nasi południowi sąsiedzi stosunkowo prędko poradzili sobie z opanowaniem sytuacji związanej z epidemią morderczego koronawirusa.

Przez długi czas po obu stronach państw były wyraźne wahania w kwestii zniesienia ruchu granicznego. Dziś jednak wszystko jest już jasne. Decyzję w tej sprawie na konferencji prasowej ogłosił czeski minister zdrowia – Adam Vojtiech.

Na tę wiadomość szczególnie czekali przede wszystkim mieszkańcy Górnego Śląska. Czeski minister zdrowia – Adam Vojtiech ogłosił na konferencji prasowej, że już wkrótce między Polską a Czechami ma zostać wznowiony ruch graniczny.

Epidemia COVID-19 (koronawirus) w Polsce: Kolejne obostrzenia zostają zniesione

Sytuacja epidemiologiczna unormowała się w Polsce, a jak wygląda sytuacja u naszych sąsiadów? Otóż Czesi długo wcześniej od nas zdołali poradzić sobie z zagrożeniem. Należy przypomnieć, że przez długi czas to właśnie nasi południowi sąsiedzi przodowali względem nas w ilości zarażonych osób.

-Sytuacja epidemiologiczna w województwie śląskim w Polsce znacznie się poprawia, dlatego planujemy złagodzenie restrykcji dotyczących ruchu granicznego od przyszłego tygodnia – przekazał Adam Vojtiech na ostatniej konferencji prasowej.

Taki komunikat członka rządu Czech jest przede wszystkim bardzo dobrą wiadomością dla mieszkańców województwa Śląskiego. To właśnie mieszkańcy tego regionu naszego kraju najczęściej podejmują się pracy u naszych południowych sąsiadów. Bez wątpienia olbrzymi wpływ na tę sytuację ma zmniejszona liczba zakażonych osób na Śląsku.

wiele osób odetchnęło z ulgą, ponieważ tego typu ograniczenia dają się we znaki szczególnie w wakacje. Mimo wszystko Czechy to bardzo popularny kierunek turystyczny. Również wiele polskich miejscowości graniczy z Czechami. Teraz wszyscy będą mogli cieszyć się swobodnym przemieszczaniem i przekraczaniem granic.

Warto jednak pamiętać o zachowaniu wszelkich środków ostrożności. Przypominamy, że zniesienie tego jednego zakazu nie odwołuje zagrożenia związanego z koronawirusem. Wypoczywajmy mądrze i odpowiedzialnie.

Epidemia COVID-19 (koronawirus) w Polsce: Kolejne obostrzenia zostają zniesione. Chodzi dokładnie o Polski ruch graniczny
Epidemia COVID-19 (koronawirus) w Polsce: Kolejne obostrzenia zostają zniesione. Chodzi dokładnie o Polski ruch graniczny

Źródło: Pikio

Zobacz również:

Damięcki w szokującej serii. Wulgarne sceny i „korba na seks”

Niesamowite wieści o także córce Przybylskiej! Tylko spójrzcie

Krzysztof Jackowski zdradza wyniki II tury. Kto jego zdaniem wygra?

Polecamy również:

Chylińska błaga o pomoc! Sytuacja jest dramatyczna

Wiadomo już kogo poprze Konfederacja! Jest oświadczenie partii

Kolejne ognisko koronawirusa. Skutki mogą być katastrofalne

loading...

, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *