Kolejne ognisko koronawirusa. Skutki mogą być katastrofalne

Udostępnij:

Epidemia COVID-19 (Koronawirus) w Polsce: Kolejne ognisko COVID-19 w naszym kraju. Tym razem zostało ono potwierdzone w Toruniu.

Epidemia koronawirusa trwa od marca, lecz od pewnego czasu można zauważyć znaczący spadek nowych zachorowań. Przez pewien czas największe ogniska Sars-Cov-2 znajdowały się przede wszystkim na Śląsku, w Łódzkim oraz w województwie Mazowieckim. Aktualnie liczba zachorowań w tych regionach spada.

Natomiast powstają wciąż nowe ogniska koronawirusa. Niedawno znów wykryto kolejne. Miejsce w którym u ludzi wykryto Sars-Cov-2 może przyczynić się do dalszego przenoszenia wirusa. Mieszkańcy żyją w obawie. Czy słusznie?

Kolejne ognisko koronawirusa w naszym kraju

Do pięciu wyników pozytywnych, które raportowaliśmy wcześniej, w sobotę dodajemy kolejne trzy. To jeden pracownik Urzędu Marszałkowskiego i dwie osoby z rodzinprzekazał oficjalne wiadomości rzecznik prasowy wojewody, Adrian Mól.

Niestety zachorowania dotyczą urzędników, którzy mają częsty kontakt z petentami. Sytuacja jest poważna, a ludzi e obawiają się, że koronawirus może sie szybko rozprzestrzenić i sparaliżować miasto.

Na ten moment Ministerstwo Zdrowia poinformowało o czterech przypadkach zakażenia w Toruniu. Z podanych informacji wynika także, że czwartą osobą jest zakażony z ogniska koronawirusa w zakładzie odzieżowym. Do tej pory Ministrostwo Zdrowia informowało tylko o kilku przypadkach zakażeń w tym zakładzie.

Źródło: Pikio

Zobacz również:

Damięcki w szokującej serii. Wulgarne sceny i „korba na seks”

Niesamowite wieści o córce Przybylskiej! Tylko spójrzcie

Chylińska błaga o pomoc! Sytuacja jest dramatyczna

Skandaliczne słowa Miller o Polsce! Wstyd

loading...

,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *