Kasia Tusk zaskoczona. Gwiazdor TVN powiedział szczerze co sądzi tak naprawdę o jej ojcu

Udostępnij:

Wybory prezydenckie 2020: Kasia Tusk przed II turą wyborów zaskoczyła swoich fanów na portalu Instagram. Córka znanego polityka z okazuji niedawnego dnia ojca postanowiła wstawić wyjątkowe zdjęcie, pod którym odniosła się do swojego taty. W zamieszczonym opisie celebrytka nawiązała również do zbliżających się wyborów.

Kasia Tusk przed II turą wyborów zaskoczyła swoich fanów na portalu Instagram

W jej opinii jej ojciec tą ostateczną rozgrywkę powinien pozostawić innym. Mimo wszystko nie wszystkim wpis Kasi przypadł do gustu. Bardzo negatywnie zareagował na niego między innymi Kamil Lemieszewski.

Wybory prezydenckie częściowo za nami. W pierwszej turze Polacy nie dali wystarczającego poparcia zwycięzcy, którym został Andrzej Duda. W tej sytuacji już za dwa tygodnie urzędujący prezydent zmierzy się z kandydatem Platformy Obywatelskiej – Rafałem Trzaskowskim.

Szokująca opinia o Tusku

Zanim to jednak nastąpiło internet żył wpisem Kasi Tusk, która opublikowała to jeszcze przed pierwszą turą wyborów prezydenckich. Córka byłego premiera odniosła się w nim między innymi do swojego znanego ojca oraz wyborów prezydenckich.

— Tatulku, jesteś najlepszy, ale musisz teraz dać szansę innym (zbieżność sensu z niedzielnym wydarzeniem przypadkowe. A może nie?) — napisała córka byłego przewodniczącego Rady Europejskiej. Te słowa jednak nie wszystkim przypadły do gustu. Internauci w mało pochlebnym tonie odnieśli się do wpisu celebrytki. W tym gronie znalazł się między innymi Kamil Lemieszewski – zwycięzca ostatniej edycji reality show “Big Brother”. — Może tatą jest świetnym, ale nie patriotą — czytamy w komentarzu.

Na ten zarzut prędko zareagowała Kasia Tusk.

— To, że osiągnął wielki sukces na arenie międzynarodowej, nie umniejsza jego patriotyzmu. Może z czasem będzie miał Pan bardziej obiektywną opinię — odparła córka byłego premiera.

Wybory prezydenckie 2020: Kasia Tusk przed II turą wyborów zaskoczyła swoich fanów na portalu Instagram. Córka znanego polityka
Wybory prezydenckie 2020: Kasia Tusk przed II turą wyborów zaskoczyła swoich fanów na portalu Instagram. Córka znanego polityka

Źródło: Instagram

Zobacz również:

Damięcki w szokującej serii. Wulgarne sceny i „korba na seks”

Niesamowite wieści o także córce Przybylskiej! Tylko spójrzcie

Krzysztof Jackowski zdradza wyniki II tury. Kto jego zdaniem wygra?

Polecamy również:

Chylińska błaga o pomoc! Sytuacja jest dramatyczna

Wiadomo już kogo poprze Konfederacja! Jest oświadczenie partii

Kolejne ognisko koronawirusa. Skutki mogą być katastrofalne

loading...

, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *