Skandal w Płocku. Jak Trzaskowski mógł tak powiedzieć?!

Udostępnij:

Wybory prezydenckie 2020: Rafał Trzaskowski w Płocku został zapytany przez dziennikarza telewizji Polsat o “nieoczyszczone ścieki płynące z Wisły”. Reakcja tłumu oraz samego kandydata na prezydenta mogła zaskoczyć niejedną osobę.

Rafał Trzaskowski w Płocku został zapytany przez dziennikarza telewizji Polsat o “nieoczyszczone ścieki płynące z Wisły”.

Warto bowiem przypomnieć, że jeszcze przed pierwszą turą wyborów prezydenckich media obiegła informacja o wpłynięciu zanieczyszczeń do Wisły. Do tej pory ciężko było uzyskać na ten temat konkretne stanowisko prezydenta stolicy. Kolejny raz komentarz próbował uzyskać dziennikarz telewizji Polsat.

Druga tura wyborów prezydenckich przed nami. Już niedługo Polacy zadecydują, czy na stanowisku głowy państwa pozostanie Andrzej Duda. Wszystko, aby do tego nie dopuścić będzie z pewnością robić Rafał Trzaskowski i jego sztab. Mimo wszystko w tej batalii prezydent Warszawy musi się także zmierzyć z ciężkimi pytaniami dotyczącymi jego pracy w roli włodarza Warszawy.

Pytanie i szokująca odpowiedź

Na ostatniej konferencji prasowej Trzaskowski był pytany między innymi o ścieki. Trzaskowski stwierdził, że jest to manipulacja.

Szanowni Państwo, kto jak kto, ale ja i pan prezydent Płocka świetnie pamiętamy te wszystkie manipulacje sprzed ostatnich lat i właśnie słuchajcie drodzy państwo, właśnie o tym są te wybory – mówił Trzaskowski, śmiejąc się. I tego też wszyscy mają serdecznie dość – manipulacji, wymyślania tematów. Pan myśli naprawdę, że ktoś się na to nabierze? Że pan ich nabierze, że jak jest burza i leci woda do Wisły to powoduje jakiś poważny problem?

dodał prezydent stolicy.

Czy podejmowany przez media temat ścieków rzeczywiście był manipulacją?

Wybory prezydenckie 2020: Rafał Trzaskowski w Płocku został zapytany przez dziennikarza telewizji Polsat o "nieoczyszczone ścieki płynące z Wisły".
Wybory prezydenckie 2020: Rafał Trzaskowski w Płocku został zapytany przez dziennikarza telewizji Polsat o “nieoczyszczone ścieki płynące z Wisły”.

Źródło: ProPolski

Zobacz również:

Damięcki w szokującej serii. Wulgarne sceny i „korba na seks”

Niesamowite wieści o także córce Przybylskiej! Tylko spójrzcie

Krzysztof Jackowski zdradza wyniki II tury. Kto jego zdaniem wygra?

Polecamy również:

Chylińska błaga o pomoc! Sytuacja jest dramatyczna

Wiadomo już kogo poprze Konfederacja! Jest oświadczenie partii

Kolejne ognisko koronawirusa. Skutki mogą być katastrofalne

loading...

, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *