Biedroń zdradził kogo poprze! Wiele osób w ciężkim szoku

Udostępnij:

Wybory prezydenckie 2020: Druga tura przed nami, na kogo swoje poparcie przeniesie kandydat Lewicy – Robert Biedroń? Pierwsza tura wyborów prezydenckich za nami za nami. Jej ostateczny rezultat niestety nie przyniósł nam ostatecznego rozstrzygnięcia. Milony Polaków ponownie będą musieli skierować się za dwa tygodnie w kierunku lokali wyborczych.

Druga tura przed nami, na kogo swoje poparcie przeniesie kandydat Lewicy – Robert Biedroń?

Nie ulega wątpliwości, że do tego czasu w sztabach Andrzeja Dudy i Rafała Trzaskowskiego będzie trwać bardzo intensywna praca. Jej celem jest przede wszystkim zdobycia jak największego poparcia reszty kandydatów.

Pierwsza tura wyborów prezydenckich nie przyniosła ostatecznego rozstrzygnięcia. Już za dwa tygodnie w drugiej turze zmierzą się ze sobą Andrzej Duda oraz Rafał Trzaskowski. Obaj kandydaci będą walczyć o poparcie reszty kandydatów.

Biedroń wprost powiedział kogo poprze

W tej sytuacji, który z nich może liczyć na wsparcie Roberta Biedronia? Kandydat Lewicy wypowiedział się na ten temat zaraz po ogłoszeniu wyników wyborów.

Chciałbym przede wszystkim się zwrócić do tego, który na opozycji otrzyma najlepszy wynik (…). Z tego miejsca chciałbym zadeklarować, że jestem gotów rozmawiać z każdym, kto chce budować Polskę praworządną, demokratyczną, Polskę, która będzie częścią Unii Europejskiej; chciałbym budować Polskę, w której elektorat lewicy, której ludzie marzą o takich wartościach, jak równość, sprawiedliwość społeczna, zrównoważony rozwój tolerancja, otwartość. Którzy wiedzą, że te wartości są ważne i trzeba ich bronić. Chciałbym dla tego lidera, który będzie miał najlepszy wynik dzisiaj tutaj, z tego miejsca powiedzieć: Polska jest najważniejsza. Jestem gotów do rozmów

mówił Robert Biedroń po ogłoszeniu wyników wyborów prezydenckich.

To co powiedział zszokowało wiele osób, bowiem byli przekonani w zdecydowanej większości że Robert Biedroń poprze Rafała Trzaskowskiego. Tu jednak widzimy, że nie jest to wcale takie pewne. Wierzycie w jego zapewnienia? Czy może to jedynie kolejna gra polityczna?

Wybory prezydenckie 2020: Druga tura przed nami, na kogo swoje poparcie przeniesie kandydat Lewicy - Robert Biedroń? Kandydat lewicy daje warunek
Wybory prezydenckie 2020: Druga tura przed nami, na kogo swoje poparcie przeniesie kandydat Lewicy – Robert Biedroń? Kandydat lewicy daje warunek

Źródło: wPolityce

Zobacz również:

Damięcki w szokującej serii. Wulgarne sceny i „korba na seks”

Niesamowite wieści o także córce Przybylskiej! Tylko spójrzcie

Krzysztof Jackowski zdradza wyniki II tury. Kto jego zdaniem wygra?

Polecamy również:

Chylińska błaga o pomoc! Sytuacja jest dramatyczna

Wiadomo już kogo poprze Konfederacja! Jest oświadczenie partii

Kolejne ognisko koronawirusa. Skutki mogą być katastrofalne

loading...

, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *