Jan Tomaszewski powiedział kogo poprze. Miliony Polaków szoku!

Udostępnij:

Wybory prezydenckie 2020: Jan Tomaszewski zagłosuje w II turze na aktualnego prezydenta, czy Andrzej Duda może liczyć na poparcie legendy polskiej piłki nożnej?

Wybory prezydenckie jeszcze się nie kończą. Przed nami ostatnie 2 tygodnie, w trakcie których okaże się, na kogo wolą głosować Polacy. Kandydaci są dwaj, a więc urzędujący prezydent Andrzej Duda oraz Rafał Trzaskowski. W tej sytuacji na poparcie polskiej legendy piłki nożnej może liczyć ten pierwszy. Dlaczego Jan Tomaszewski zdecydował się na poparcie aktualnej głowy państwa?

Pierwsza tura wyborów prezydenckich za nami. W pierwszej odsłonie niestety nie udało się wyłonić ostatecznego zwycięzcy. W tej sytuacji będzie potrzebna dogrywka, która odbędzie się już za dwa tygodnie. Z kolei w tej sytuacji obaj kandydaci będą walczyć o poparcie elektoratu reszty kandydatów.

Jan Tomaszewski zagłosuje w II turze na aktualnego prezydenta (Andrzej Duda)

Ważne może się okazać również wsparcie znanych osobistości. Na wsparcie jednej z takich osób może liczyć Andrzej Duda. Mowa tu o byłym bramkarzu reprezentacji Polski – Janie Tomaszewskim.

Kiedy słyszę także tych oszołomów z różnych stron, którzy obiecują co i jak zrobią — chcę im powiedzieć tylko jedno: od tego jest parlament i rząd. Prezydent jest od reprezentowania Polski na arenie międzynarodowej. Andrzej Duda dorównał już prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu, który nigdy nie splamił się, jak jego poprzednicy. Obecny prezydent reprezentuje nas fenomenalnie mówił w rozmowie z portalem niezalezna.pl.

Tomaszewski podkreśla, że najlepszym wyborem może być tylko oddanie głosu na Andrzeja Dude.

Wtedy przede wszystkim będziemy mieli prawdziwą wojnę, na której wszyscy stracimy. Andrzej Duda jest szanowany na całym świecie. To, co zrobił Donald Trump, to jest mistrzostwo, jak on traktuje Polaków i naszego prezydentadodał.

Wybory prezydenckie 2020: Jan Tomaszewski zagłosuje w II turze na aktualnego prezydenta, czy Andrzej Duda
Wybory prezydenckie 2020: Jan Tomaszewski zagłosuje w II turze na aktualnego prezydenta, czy Andrzej Duda

Źródło: wpolityce

Zobacz również:

Damięcki w szokującej serii. Wulgarne sceny i „korba na seks”

Niesamowite wieści o także córce Przybylskiej! Tylko spójrzcie

Krzysztof Jackowski zdradza wyniki II tury. Kto jego zdaniem wygra?

Polecamy również:

Chylińska błaga o pomoc! Sytuacja jest dramatyczna

Wiadomo już kogo poprze Konfederacja! Jest oświadczenie partii

Kolejne ognisko koronawirusa. Skutki mogą być katastrofalne

loading...

, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *