Trzaskowski grozi PiS! Wyciągnie trupa z szafy?

Udostępnij:

Wybory prezydenckie 2020: Rafał Trzaskowski grozi PiS i zapowiada rozliczenia z tytułu afery “Skok Wołomin”. Zdaniem kandydata Koalicji Obywatelskiej to właśnie od tego momentu zaczęły się przekręty dzisiejszej władzy.

Trzaskowski grozi PiS

Pierwsza tura wyborów prezydenckich za nami. Zdecydowanym zwycięzcą okazał się być Andrzej Duda, który uzyskał ponad 41% poparcia wyborców. Drugie miejsce z ponad 30% poparciem zajął Rafał Trzaskowski. To właśnie między tymi politykami dojdzie do ostatecznej konfrontacji już w drugiej turze wyborów prezydenckich. Czym chcą w tym czasie przekonać do siebie wyborców?

To już pewne i oficjalne. W drugiej turze wyborów prezydenckich zmierzą się ze sobą aktualny prezydent Andrzej Duda oraz włodarz Warszawy Rafał Trzaskowski. W pierwszej turze zdecydowanie zwyciężył Andrzej Duda, który wyprzedził swojego kontrkandydata o ponad 10%.

Kandydat Trzaskowski chce rozliczać

Mimo wszystko w drugiej turze nikt nie może być do końca przekonany o wygranej. Dużo do powiedzenia będą mieć wyborcy pozostałych kandydatów. Czym ma zamiar ich do siebie przekonać Rafał Trzaskowski?

To co najważniejsze w tej chwili, to rozmawiać o przyszłości, aby zostawić stare spory za sobą. Najbliższe dwa tygodnie muszą być o tym, jaka ma być Polska. Muszą być o tym, że silny prezydent powinien stać przy wszystkich tych, którzy są poszkodowani, którzy pozostawieni zostali sami sobie przez obecną władzę. O tym będziemy rozmawiali

mówił Trzaskowski.

Prezydent Warszawy zapowiedział także rozliczenie rządu PiS z afery “SKOK Wołomin”.

Także od SKOK-u Wołomin rozpoczęły się afery dzisiejszej władzy i trzeba te afery rozliczyć. (…) Chcemy mówić jasno: nie ma dziś zgody na dzielenie Polaków, nie ma zgody na zostawianie ich ze swoimi problemami, ale również nie ma zgody na władzę, która się uwłaszcza na państwie, nie reaguje na tego typu zachowania swoich partyjnych towarzyszy i nie reaguje na afery. Tego mamy dość

mówił Rafał Trzaskowski.

Wybory prezydenckie 2020: Rafał Trzaskowski grozi PiS i zapowiada rozliczenia z tytułu afery "Skok Wołomin". Czy będą rozliczenia?
Wybory prezydenckie 2020: Rafał Trzaskowski grozi PiS i zapowiada rozliczenia z tytułu afery “Skok Wołomin”. Czy będą rozliczenia?

Źródło: wPolityce

Zobacz również:

Damięcki w szokującej serii. Wulgarne sceny i „korba na seks”

Niesamowite wieści o także córce Przybylskiej! Tylko spójrzcie

Krzysztof Jackowski zdradza wyniki II tury. Kto jego zdaniem wygra?

Polecamy również:

Chylińska błaga o pomoc! Sytuacja jest dramatyczna

Wiadomo już kogo poprze Konfederacja! Jest oświadczenie partii

Kolejne ognisko koronawirusa. Skutki mogą być katastrofalne

loading...

,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *