Jackowski szokuje. Zdradził kto wygra II turę wyborów

Udostępnij:

Wybory prezydenckie 2020: Krzysztof Jackowski wypowiedział się na temat swojej wizji dotyczącej ostatecznego rezultatu drugiej tury wyborów prezydenckich. Znany Jasnowidz z Człuchowa wskazał, kto jego zdaniem już za niecały tydzień będzie mógł się cieszyć ze zwycięstwa. Przy tej okazji Jackowski wspomniał także o kandydacie, którego postanowił poprzeć w turze pierwszej. Z ubolewaniem przyznał, że jego szansę na wejście do II tury wyborów były bardzo małe i można było to przewidzieć. Czy teraz pójdzie głosować w II turze wyborów?

Wybory prezydenckie 2020: Krzysztof Jackowski wypowiedział się na temat swojej wizji

Druga tura wyborów prezydenckich przed nami. Przed sztabem wyborczym Andrzeja Dudy oraz Rafała Trzaskowskiego zostało zaledwie pięć dni na to, aby przekonać do siebie jak największe grona wyborców. Wiele osób z pewnością się zastanawia nad tym, kto za dwa tygodnie będzie mógł unieść ręce w górę w geście triumfu. Na ten temat wypowiedział się znany jasnowidz z Człuchowa – Krzysztof Jackowski. Stwierdził, że ponowną przysięgę prezydencką odda Andrzej Duda. Jackowski wypowiedział się także na temat swojego kandydata z pierwszej tury, którym był Krzysztof Bosak.

Wielu alternatyw nie ma, nie widać w naszym kraju żadnych politycznych bytów. Więc jakąś tam alternatywą jest Konfederacja i uważałem, że warto jest, dać komuś szansę. Tak się skończyło (wyniki wyborów), jak się skończyło, to zresztą było do przewidzeniakontynuował wizjoner.

Następnie wypowiedział się także na temat ostatecznego rezultatu drugiej tury wyborów.

— Natomiast nie wiem, czy na te wybory pójdę, na tę drugą turę. Ale w moim mniemaniu prezydent Duda będzie przysięgał po raz drugi. Zwróćcie uwagę na to, co mówię. Nie mówię, kto wygra, tylko kto będzie przysięgał lojalność, praworządność, dbanie o prawo Polskie. Być może to ostatnia kadencja, takiej przysięgi, i naszej społecznej pewności, że nasz prezydent będzie reprezentował Nas (Polaków) podsumował na nagraniu.

Wybory prezydenckie 2020: Krzysztof Jackowski wypowiedział się na temat swojej wizji dotyczącej ostatecznego rezultatu drugiej tury wyborów.
Wybory prezydenckie 2020: Krzysztof Jackowski wypowiedział się na temat swojej wizji dotyczącej ostatecznego rezultatu drugiej tury wyborów.

Źródło: Super Express

Polecamy także:

Ania z „Rolnik szuka żony” odsłoniła bardzo wiele! Pozwala sobie na coraz więcej

Ogromna zmiana właśnie weszła w życie! Dotyczy wszystkich Polaków

Była żona Wiśniewskiego przechodzi przez koszmar. Tak źle jeszcze nie było

, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *