Mimo ostrzeżeń poszli do smażalni. Gdy dostali rachunek musieli zrobić zdjęcie

Udostępnij:

Ceny w restauracjach nad morzem Bałtyckim nieraz mogą przyprawić o ból głowy, szczególnie w wakacje rachunki mogą przerazić, jak to wygląda w tym roku?

Tego roczne wakacje rozpoczęły się już na dobre. Rok szkolny zakończył się 26 czerwca i od tego momentu, mimo groźby ze strony pandemii koronawirusa, Polacy szturmują kurorty i ośrodki nadmorskie. Jak co roku ceny w, tak zwanym, sezonie A są windowane diametralnie do góry. Mimo wielu przestróg nadal jednak są ludzie którzy dają się zaskoczyć rachunkiem, który później otrzymują, na przykład za obiad.

Wiele osób zakłada z góry, że jadąc nad polskiej morze trzeba liczyć się z dużymi wydatkami. Szczególnie jeżeli chcemy żywić się w smażalniach w największych kurortach. W internecie krąży wiele doniesień o horrendalnie wysokich cenach w tym roku jakie zaserwowali turystom właściciele restauracji. Ale czy wszędzie są równie wysokie ceny i nie da się nad morzem zjeść za rozsądną kwotę?

Ceny w restauracjach nad morzem Bałtyckim mogą przyprawić o zawrót głowy, szczególnie w wakacje

Jak się okazuje nie wszędzie musimy liczyć się z wysokimi wydatkami za jedzenie. Jak donoszą internauci są miejsca, gdzie rachunki w restauracjach nie musi oznaczać bólu głowy, nawet nad samym morzem.

Mile zaskoczeni, tym że ceny nad morzem są rozsądne, czytelnicy portalu Wirtualna Polska, postanowili podzielić się zdjęciami paragonów, które otrzymali w restauracjach nad morzem. Tak więc zestaw dorsz, frytki i surówka kosztował 28 złotych. Dlatego nawet z napojami trzy osobowa rodzina mogła spokojnie zjeść w granicach 100 zł.

Nie tylko ryba nad morzem, może okazać się tańsza niż nasze przewidywania. Inny czytelnik podzielił się informacją o tym ile zapłacił za trzy zestawy obiadowe z piersią kurczaka i ziemniakami. Do tego zamówił także placek po węgiersku. Za całość zapłacił tylko… niecałe 58 złotych.

Wniosek z tego jest jeden, nie trzeba bać się cen nad morzem, jedynie wystarczy poszukać chwilę miejsca gdzie ceny nie przyprawią nas o zawrót głowy. Trzeba do tego tylko trochę cierpliwości i pomysłowości.

Źródło: Pikio

Polecamy także:

Jackowski szokuje. Zdradził kto wygra II turę wyborów

Szumowski nie ma wątpliwości. To nas czeka jesienią

Szokujący wyrok w sprawie maseczek! Teraz wszystko się zmieni?

, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *