Trzaskowski zdemaskowany i ośmieszony na oczach milionów Polaków! Tego pytania się nie spodziewał

Udostępnij:

Wybory prezydenckie 2020: Rafał Trzaskowski i Andrzej Duda wczoraj odbyli oddzielne debaty. Cała sytuacja jest bez wstąpieniem olbrzymim precedensem w skali nie tylko Polski, lecz również i Europy. Obaj kandydaci i przede wszystkim ich sztaby nie mogły dojść do wzajemnego porozumienia.

W tej sytuacji Andrzej Duda pojawił się na debacie organizowanej przez TVP, a Rafał Trzaskowski przez swój własny sztab w TVN oraz internecie. Mimo wszystko nie zabrakło również niewygodnych pytań ze strony dziennikarzy względem włodarza Warszawy. Jedno z nich dotyczyło Marszu Niepodległości.

Rafał Trzaskowski i Andrzej Duda na odrębnych debatach

Wczoraj cała Polska mogła być świadkiem dwóch debat, w których udział brał tylko jeden kandydat na urząd prezydenta Polski. W Końskich pojawił się Andrzej Duda, który odpowiadał na pytania obywateli. Z kolei w Lesznie “Arenę Prezydencką” zorganizował sztab wyborczy Rafała Trzaskowskiego. Formuła debaty sztabu Rafała Trzaskowskiego przewidywała między innymi pytania od dziennikarzy.

Jedno z nich na temat Marszu Niepodległości zostało zadane przez Aleksandra Wierzejskiego z TV Republika. Chodziło dokładnie o stwierdzenie Guy Verhofstadt o uczestnikach Marszu Niepodległości, iż są to “neofaszyści” i “neonaziści”. Rafał Trzaskowski miał wyraźny problem z odpowiedzią na to pytanie.

 Jeżeli chodzi o Marsz Niepodległości to ja mówiłem od samego początku, że jeżeli ten marsz nie będzie polityczny, jeżeli będą mogły się tam odnaleźć rodziny z dziećmi, czyli krótko mówiąc – będzie bezpieczny, to ja w takim marszu bardzo chętnie wezmę udział. W ostatnich latach rzeczywiście było tak, że raczej byłem ze swoimi dziećmi na grobach swoich własnych rodzinnych bohaterów narodowych, natomiast jestem absolutnie gotów  uczestniczyć w takim marszutłumaczył Trzaskowski.

Nazwanie uczestników marszu faszystami i neonazistami… próbował zauważyć dziennikarz Telewizji Republika. 

To jest drugie pytanie panie redaktorze? – zapytał kandydat KO na prezydenta
Dodatek do tego pierwszegowyjaśnił Wierzejski.

– To było drugie pytanie panie redaktorze. Nie, ale dlatego że w marszu biorą udział bardzo różni ludzie. Widziałem tam ludzi uśmiechniętych, ale niestety również, tak jak pan…”

Wybory prezydenckie 2020: Rafał Trzaskowski i Andrzej Duda wczoraj odbyli oddzielne debaty. Nie zabrakło także skandalu na debacie  w Lesznie.
Wybory prezydenckie 2020: Rafał Trzaskowski i Andrzej Duda wczoraj odbyli oddzielne debaty. Nie zabrakło także skandalu na debacie w Lesznie.

Polecamy także:

Ania z „Rolnik szuka żony” odsłoniła bardzo wiele! Pozwala sobie na coraz więcej

Ogromna zmiana właśnie weszła w życie! Dotyczy wszystkich Polaków

Była żona Wiśniewskiego przechodzi przez koszmar. Tak źle jeszcze nie było

, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *