Ziemkiewicz nie wytrzymał. Powiedział co myśli o Trzaskowskim

Udostępnij:

Wybory prezydenckie 2020: Rafał Ziemkiewicz powiedział w najnowszym wywiadzie co myśli o kandydacie na urząd prezydenta z ramienia Platformy Obywatelskiej, czy Rafał Trzaskowski zareaguje na komentarz znanego publicysty i dziennikarza TVP?

Kampania prezydencka potrwa jeszcze zaledwie trzy dni. Po tym czasie okaże się,  kto w większości przekonał do swoich postulatów Polaków. Jak narazie odległości między Rafałem Trzaskowskim a Andrzejem Dudą są minimalne.

Rafał Ziemkiewicz ostro na temat kandydata Koalicji Obywatelskiej

Za trzy dni czeka nas cisza wyborcza. Następnie już w najbliższą niedzielę udamy się do lokali wyborczych,  aby dokonać wyboru pomiędzy Rafałem Trzaskowskim a Andrzejem Dudą. W tych ostatnich dniach oba sztaby starają się przekonać do swoich kandydatów przede wszystkim wyborców pozostałych kandydatów z pierwszej tury. Mowa tu między innymi o zwolemnikach Krzysztofa Bosaka. To między innymi na nich zwrócił uwagę ostatnio Rafał Ziemkiewicz.

Gdyby prezydent Duda wymówił konwencję stambulską przed II turą, to byłby gest, który by pokazywał, że rzeczywiście jest z Konfederacją. Ja nie wiem, czy oni to rozumieją. Oni cały czas uważają, że to oni są prawicą. „My mówimy te frazy prawicowe, więc po co ktokolwiek inny tutaj”mówił Ziemkiewicz.

Odniósł się także do Rafała Trzaskowskiego.

Jest smerfem Lalusiem, może powiedzmy nie specjalnie godnym szacunku i leserem kompletnym politycznym. Uosabia wszelkie zagrożenia dla Polski. Począwszy od socjalizmu ekonomicznego, skończywszy na progresywizmie obyczajowym, który dzisiaj zbiera straszne żniwo w krajach zachodnich — wymieniał Ziemkiewicz.

Wybory prezydenckie 2020: Rafał Ziemkiewicz powiedział w najnowszym wywiadzie co myśli o kandydacie na Platformy Obywatelskiej, czy Rafał Trzaskowski
Wybory prezydenckie 2020: Rafał Ziemkiewicz powiedział w najnowszym wywiadzie co myśli o kandydacie na Platformy Obywatelskiej, czy Rafał Trzaskowski

Polecamy także:

Ania z „Rolnik szuka żony” odsłoniła bardzo wiele! Pozwala sobie na coraz więcej

Ogromna zmiana właśnie weszła w życie! Dotyczy wszystkich Polaków

Była żona Wiśniewskiego przechodzi przez koszmar. Tak źle jeszcze nie było

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *