Przesadził! Trzaskowski chciał upokorzyć Dudę i Kaczyńskiego. Obrzydliwe słowa

Udostępnij:

Wybory prezydenckie 2020: Rafał Trzaskowski podczas spotkania z mieszkańcami Trzcianki stwierdził między innymi, że dzisiaj w Polsce potrzebna jest zmiana. Aktualny włodarz Warszawy podkreślił, że chciałby o tej zmianie porozmawiać z prezydentem Andrzejem Dudą.

Podkreślił przy tym jednak, że ten nie chce rozmawiać poza telewizją publiczną w sposób otwarty. W swojej wypowiedzi Rafał Trzaskowski nawiązał również do Jarosława Kaczyńskiego, który jego zdaniem ma olbrzymi wpływ na decyzję aktualnej głowy państwa.

Rafał Trzaskowski atakuje Andrzeja Dudę i Jarosława Kaczyńskiego

Rafał Trzaskowski odwiedził Trzciankę, gdzie odniósł się do ostatnich najważniejszych wydarzeń w polskiej polityce. Prezydent Warszawy zaatakował między innymi prezydenta Andrzeja Dudę oraz Jarosława Kaczyńskiego twierdząc , iż aktualny prezydent jest pod kontrolą prezesa Prawa i Sprawiedliwości. Dodał także, że ewentualna likwidacja samorządów może doprowadzić do poważnych problemów małych miejscowości.

– A jeśli nie będzie samorządów, to już wszystkie decyzje w tym kraju będzie podejmować Jarosław Kaczyński, który nie ma pojęcia o tym, jakie są potrzeby mieszkańców Trzcianki czy innych miejscowości, w których nigdy nawet nie był – przekonywał kandydat. – Chcemy zmiany! – skandował tłum.

Rafał Trzaskowski nawiązał także do protestów nauczycieli z zeszłego roku.

– Gdzie był wtedy pan prezydent, gdy atakowano nauczycielki i nauczycieli? – pytał retorycznie. – U prezesa! – skandował w odpowiedzi tłum. – Pozwolicie, że o prezesie też kilka słów za chwilę – zaznaczył.

Wybory prezydenckie 2020: Rafał Trzaskowski podczas spotkania z mieszkańcami Trzcianki stwierdził między innymi, że dzisiaj w Polsce potrzebna jest zmiana.
Wybory prezydenckie 2020: Rafał Trzaskowski podczas spotkania z mieszkańcami Trzcianki stwierdził między innymi, że dzisiaj w Polsce potrzebna jest zmiana.

Źródło: wPolityce

Polecamy także:

Ania z „Rolnik szuka żony” odsłoniła bardzo wiele! Pozwala sobie na coraz więcej

Ogromna zmiana właśnie weszła w życie! Dotyczy wszystkich Polaków

Była żona Wiśniewskiego przechodzi przez koszmar. Tak źle jeszcze nie było

, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *